Logické puzzle pre batoľa - 5 návrhov
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Logické puzzle pre batoľa - 5 návrhov
13.09.2019

Logické puzzle pre batoľa - 5 návrhov

1. Drevené triedičkyJedným z najobľúbenejších hádaniek pre deti je praktizujú logické myslenie a malé motorické zručnosti. Rukoväte a prsty musia otočiť blok tak, aby sa zmestil do príslušného otvoru. triediče. Medzi nimi môžeme rozlíšiť tie drevené, ktoré sa tešia rastúcej popularite. Triedičky s geometrickými útvarmi umožňujú deťom objavovať nové tvary a Zaujímavým riešením sú obrázky s obrázkami, ktoré by sa mali umiestňovať na vyčnievajúce príspevky. Niektoré z nich majú karty, takže dieťa musí s blokom neustále manipulovať. hand. Niektoré triediče sú rozdelené farbami: správna číslica pre správnu farbu.

2. Závitové korálkynawlekanki, ktoré ponúkajú rôzne formy zábavy, sa stávajú stále viac módnymi. Vlákna sú navrhnuté tak, aby stimulovali malé motorické zručnosti a učili zameranie. Ďalším nápadom pre zábavu je vytvorenie radov a jednotlivých sekvencií. Toto cvičenie má pozitívny vplyv na vývoj ľavej hemisféry mozgu, preto ho neurológovia odporúčajú pre deti. Hra zahŕňa opakovanie guličiek, napríklad veľkej korálky a dvoch malých, opäť veľkej a dvoch malých. Sekvencie sa môžu týkať tvarov, farieb, veľkostí a dokonca aj nakreslených obrázkov. na korálkoch.

3. Hra, ktorú ti poviem, mama 2Pozostáva z usporiadania obrázkov v poradí príčin a následkov. Obrázky sú ľahko zrozumiteľné, takže aj predškolákov sa bude páčiť túto hádanku. Na štyroch obrázkoch máme situácie, ktoré je potrebné usporiadať v poradí, v akom boli vyrobené, napr. vstávanie z postele, obliekanie a chodenie do materskej školy. S týmito kartami deti cvičia poradie udalostí, analyzujú príčinu a efektom a logicky premýšľajte o krátkom obrazovom príbehu.

4. Hra KubikPuzzle Stere učí logické myslenie, stimuluje predstavivosť a podporuje priestorové myslenie. V rámčeku nájdete 36 kariet so vzormi farebných blokov a päť blokov - kocky, ktoré musia byť usporiadané podľa obrázka karty. Hra sa zdá byť jednoduchá a je určená pre päťročné deti, radi ju zariadia aj dospelí a dospievajúci. Môžete ju hrať jednotlivo alebo vo dvojiciach. Zábava spočíva predovšetkým v objavovaní všetkých možných kombinácií piatich kociek.

5. Praktické šálkyPyramídy a poháre budú ideálne pre batoľatá a deti. Sú vynikajúcou ponukou pre prvé hračky a bloky. Úlohou dieťaťa je umiestňovať pyramídy z pohárov alebo pyramídy z ráfika a stĺpika do rôznych kombinácií. Dieťa sa naučí rozlišovať veľkosť a usporiadať poháre od najväčších po najmenších, rovnako ako stimuluje vašu psychomotoriku. Hry veľkosti sú dobrým cvičením pre ostrosť očí a priestorový obraz. Vďaka rôznym farbám ich možno použiť aj ako nádoby na triedenie farebných guličiek (farba na farbu). Šálky sú tiež skvelé na hranie vo vode alebo v piesku.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi