Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. "Little Collect Bunnies" - recenzia hry
13.09.2019

"Little Collect Bunnies" - recenzia hryDjeco je francúzska spoločnosť, ktorá už viac ako 60 rokov uvádza výrobky pre deti. Hračky s logom je možné zakúpiť v takmer 70 krajinách. Djeco je určite jednou z najuznávanejších detských značiek. Jej výrobky sa vyznačujú prepracovanými prvkami, bohatými vzdelávacími hodnotami a krásnym grafickým dizajnom. Pozrite sa na jednu z detských hier Djeco - "Little Collect Bunnies".

Špecifikácia hry:

 • Počet hráčov: 2 ľudia
 • Vek hráča: 2,5 - 5 rokov
 • Čas prehrávania: 10 minút
 • Typ hry: dosková hra
 • Vydavateľ: Djeca

Obsah baleniaPáči sa mi hry Djeco, pretože ich balenie nie je prehnané. Okrem toho sú zďaleka najodolnejšie škatule. Taký odolný obal nemá žiadny vydavateľ. Vo vnútri sú 2 dosky pre hráčov, 22 kariet s ilustráciami, 6 gumených zajačikov a 6 kartónových žetónov hrachu a mrkvy. Bohužiaľ neexistuje žiadna inštrukcia hry ako taká. Zvyšné informácie sú prilepené na fóliovom obale hry, sú však príliš minimalistické a trvanlivé. Distribútor hry, Orsolya, poskytuje na svojej webovej stránke poľské pokyny k hre, ktoré si môžete vytlačiť sami. Je škoda, že to nebolo uvedené na nálepke na škatuli.
200

Podstata hierNie je ľahké chytiť malých zajačikov, ale chamtivosť ich môže lákať ich lahôdkami. Zbierajte teda 3 mrkvy a hrášok a získajte zajačikovia. Dajte si pozor na Lizu, ktorá môže zmariť vaše plány!

Príprava hryKaždý hráč dostane jednu z hracej plochy a položí ju pred seba. Karty s ilustráciami dobrôt a zajačikov sú zamiešané a umiestnené lícom nadol do hromady medzi hráčmi. Umiestnite žetóny mrkvy a hrachu vedľa kariet do hromád. Môžeme začať!
201

Priebeh hryMladší hráč začína hru. Zoberie prvú kartu z vrchu stohu a urobí ťah, ako je to znázornené na obrázku. Ak hráč vzal:
 • Mrkvová karta - hráč vezme jeden mrkvový žetón a položí ho na svoju dosku. Ak hráč už má 3 mrkvy, nič sa nestane.
 • Karta hrachu - hráč vezme jeden hrachový žetón a umiestni ho na svoju dosku. Ak hráč už má 3 bodky, nič sa nestane.
 • Karta s zajačikom jesť mrkvu - hráč vezme zajačika, ak má na svojej doske najmenej jeden mrkvový žetón.
 • Karta s hrachom jesť zajačik - hráč vezme zajačika, ak má na svojej doske aspoň jeden žetónový žetón.
 • Karta s líška - Pozor, líška! Hráč musí bohužiaľ dať zajačik zo svojej dosky (ak ho má) a dať ho do stredu stola. V priebehu hry obaja hráči striedavo vyberajú karty a uskutočňujú zodpovedajúce pohyby. Hra končí, keď jeden hráč zhromaždí na svoju dosku 3 zajačikov, 3 mrkvy a 3 hrách.
202

Dojmy"Little Collect Bunnies" od Djeco je hra pre najmenšie deti vo veku 2,5 - 5 rokov, ale veľa dvojročných bude mať veľa zábavy pri hraní ona. Hrať túto hru, dieťa praktizuje koordináciu očí a rúk, učí sa logickému mysleniu a začína vykonávať jednoduché úlohy v sériách. Hra má mimoriadne krásny grafický dizajn. Už pri pohľade na gumové figúrky zajačikov sa dieťa rozkoší. Mimochodom, použitie gumy namiesto dreva na prípravu figurín je dokonalým riešením pre tých najmenších. Zajačiky sa dajú dokonca jemne vytlačiť. Sú jednoducho príjemné na dotyk. Dosky sú veľmi silné. Karty, aj keď dosť tenké, si zachovávajú svoju tuhosť. Mrkva a hrachové žetóny sú rovnako hrubé ako dosky a majú veľkosti, ktoré dokonale ladia s malými rukami. Z dôvodu môjho dvojročného syna máme doma niekoľko div. "Little Collect Bunnies" od Djeco je určite jedným z najlepších v našej kolekcii. Odporúčam!
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi