Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Lego Minecraft - 6 nových produktov z katalógu júl - december 2017
13.09.2019

Lego Minecraft - 6 nových produktov z katalógu júl - december 2017

1. Holandská železničná traťCieľom je obohatiť nebezpečnú nizozemskú biomasu práve vybudovaným železničná trať. Jedná sa o nezabudnuteľné dobrodružstvo, v ktorom je nasadené diamantové brnenie, má krumpáč diamantov a ide na palubu mínového vozíka. Stlačením tlačidla sa invalidný vozík posunie nadol. Musíte sa usilovať o kremeň nether quartz, dávajte si pozor na piesok duší, lávy a zombie pigman číhajúci zlatým mečom. Posun vpred si vyžaduje aj agilné prekĺzavanie medzi skákacími magmatickými kockami.

2. Hubový ostrovV tejto sade skočíme do člna, použijeme kompas a položíme plachty. Cieľ je farebný Ostrov Grzybowa, pokrytý obrovskými hubami v hnedej a červenej farbe. Tento ostrov má cenné materiály, ktoré sa dajú extrahovať pomocou krumpáča. Pracovný stôl je miesto, kde môžete sedieť, ale tiež falšovať a vychovávať potrebné veci. Existujú tiež plesňové kravy a teľa, ktoré sa musíte kŕmiť rastlinami a pšenicou. Ostrov nie je bezpečný, pretože vybuchujúci Creeper cestuje. Creepers sa hnevá. Najlepšie je utiecť ich vidieť. Zvuk horiacej poistky by mal únik ešte viac urýchliť.

4. Oceánsky pamätníkTentoraz Alex čaká v podvodnej jaskyni. Stretne sa tu tu veľa nezvyčajných dobrodružstiev: sušenie mokrých špongií nad ohňom, pitie zmesi dychu pod vodou, nasadenie očarovaného brnenia, vziať čarovný meč do ruky a mierenie k pomníku v oceáne. Budovy sú chránené ostnatým a starším strážcom. Na spustenie čaká suchá špongia. Musíte sa dostať do bludiska miestností a nájsť páku, ktorá otvára cestu do pokladnice.

5. Chata čarodejniceČarodejnica sa objavila v hlbokom mori vo svete Minecraft vo vzdialenej chate. K dispozícii sú tiež huby, kotol a infúzny stôl. Musíte sa nenápadne dostať na loď a ticho plávať. Čo potom Mali by ste uvariť silné lektvary pomocou alchymistického statívu, potom zaujať vhodnú polohu a zaútočiť. Hodnotné lektvary sa dajú zbierať, keď je čarodejnica porazená, ale pozor - búračky skočia pred chatu.

6. Chrám džungleV džungli sveta Minecraftu je chrám s viničom. Vchod do neho strážia dve kostry (vrecia zatuchlých kostí, ktoré hľadajú cieľ na strelenie lukostreľby) a ocelot vyzerá z veľkého stromu. Je to plachý živočích, ale má sily s mystickými vlastnosťami. Napríklad má schopnosť odradiť Creepers. Pre nadchádzajúcu bitku je potrebné obliecť kožené brnenie a chytiť ho meč. V zatemnených chodbách chrámu sa nachádza hrudník, ku ktorému sa dá poraziť kostry a nájsť správnu cestu. Cesta k cieľu nie je vôbec rovná. Tam a tam sú pasce, dokonca aj vo forme troch pák. Iba ich správnym použitím sa dostanete k truhle s pokladom.

Lego bloky sú vždy skvelým darčekom. Samozrejme je bezpečné sa vopred opýtať dieťaťa na svoje preferencie, ale výberom súpravy z najnovšieho katalógu máme dobrú šancu poskytnúť špeciálny darček.

Pozri tiež: Lego Marvel Super Heroes - 5 nových produktov z katalógu júl - december 2017

Nájdite perfektnú súpravu Lego Minecraft
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi