Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. Lego Duplo "Moje prvé vozidlá" 10816 - recenzia
13.09.2019

Lego Duplo "Moje prvé vozidlá" 10816 - recenziaPri týchto typoch blokov, ako je Lego, sa často pýtame, ktorá sada bude pre dieťa najlepšia, aby sa naučila kúzla tohto typu zábavy. Lego Duplo "Moje prvé vozidlá" je len jednou zo súprav, ktoré budú skvelé pre prvý kontakt s blokmi Lego. Pozostáva z mnohých prvkov, z ktorých môžete vytvárať rôzne konštrukcie, a čo je najdôležitejšie, umožňuje vám zostaviť až dve autá.

Špecifikácia

 • Bloky: Lego
 • Riadok: Duplo
 • Model: Moje prvé vozidlá
 • Katalógové číslo: 10816
 • Počet prvkov: 36
 • Vek: 1,5 - 5 rokov
200

"Moje prvé vozidlá"Toto je jedno z najjednoduchších a najintuitívnejších súprav Lego Duplo. V rámčeku s blokmi sú 3 obdĺžnikové karty s návrhmi vozidiel a zariadení, ktoré môže dieťa zostaviť z dostupných prvkov. Konštrukčné návrhy sú veľmi jednoduché a pozostávajú len z niekoľkých blokov. Nevyžadujú preto podrobné pokyny na odoslanie.

Teoreticky je táto množina obmedzená iba na chlapcov. Podľa môjho názoru však nič nebráni tomu, aby sa táto súprava dostala do rúk dievčat.

3

Technické údajeSada 10816 "Moje prvé vozidlá" obsahuje:
 • 3 podvozok vozidla (žltý, červený a modrý),
 • špeciálne prvky: žeriav, rebrík do hasičského motora, výstražné svetlá a hadica na dávkovač paliva alebo vody,


 • bloky s obrázkami zobrazujúcimi interiér vozidiel a vodičov, ktorí v nich sedí, semafor a zásobník na vodu.


 • Rozmery automobilu: približne 6 x 9 x 5 cm
 • Rozmery hasiaceho motora: približne 13 x 9 x 5 cm
 • Rozmery sklápača: približne 9 x 10 x 6 cm
 • Rozmery žeriavu: približne 12 x 8 x 3 cm
201

Zábavné dojmyNevedel som o existencii tohto súboru a ako prvý súbor pre svojho staršieho syna som si vybral úplne iný. Mladšiemu synovi, ktorý mal prístup k mnohým súborom Lego Duplo, sa od prvého okamihu páčila súprava "Moje prvé vozidlá". A čo viac, patrí k jeho obľúbeným setom.

7

Intuitívny súbor, ktorý efektívne povzbudzuje deti, aby sa prvýkrát pokúsili hrať s blokmi a skombinovali ich do zložitejších konštrukcií. Dizajn automobilov je veľmi jednoduchý a dokonca aj hranie na podvozku dáva dieťaťu veľa zábavy.

8

Jediné, čo mi v tejto sade chýba, sú figúrky ľudí, ktoré by diverzifikovali zábavu. Deti jednoducho milujú ľudí Lega a so zvieracími figurkami zaobchádzajú rovnako ako so svojimi miláčikmi. Je škoda, že o tom nikto nepremýšľal pri plánovaní obsahu tohto súboru. Môj syn predstavuje figúrky z iných sád na hranie, ale to nie je zmysel. Ako zvedavosť stojí za zmienku, že Lego vám umožňuje kúpiť jednotlivé bloky, takže vám nič nebráni dokončiť túto súpravu niekoľkými figúrkami zakúpenými podľa vášho uváženia.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi