Lego City Chase Mountain Road 60172 - recenzia
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. Lego City Chase Mountain Road 60172 - recenzia
13.09.2019

Lego City Chase Mountain Road 60172 - recenziaHorská honička je súčasťou veľmi veľkej série. Dá sa úspešne kúpiť ako prvý súbor Lego City, ktorý vám umožní zažiť dobrodružstvá dôstojníkov pracujúcich vysoko v horách. Toto nie je ľahká práca. Ťažký terén a často nepriaznivé poveternostné podmienky môžu často prekážať pri chytaní zločincov. Pozor! Na jednom súbore v tejto sérii sa neskončí, viem to zo skúsenosti.

V sérii blokov Lego spojených s horskou políciou sa objavili aj takéto súbory: 60170 prenasledovanie ciest, 60171 Horská policajná stanica, 60175 Útok na horskú rieku, 60176 únik rieky. Útek v horách, 60173 Zatknutie v horách, 60174

Popis:

 • Bloky: Lego
 • Riadok: mesto
 • Model: prenasledovanie horských ciest
 • Katalógové číslo: 60172
 • 297 položiek
 • Vek: 6+
200

Lego City Mountain prenasledovanieRoad Lego City Mountain prenasledovanie 60172 obsahuje 3 vozidlá s ďalším príslušenstvom. Policajný roadster s krížovým motocyklom len čaká, aby sa vydal na prenasledovanie. Obrovským roadsterom nie sú iba špeciálne zosilnené pneumatiky. Na chrbte je namontovaný veľký sieťový odpaľovač, ktorý mu umožní zastaviť, keď sa policajné auto priblíži k roadsterovi zlodeja. Dajte si pozor na horské lavíny a padajúce balvany! Môžu poškodiť akékoľvek vozidlo zapojené do policajnej operácie.
201


Stredne veľká súprava Lego, ktorá je prenasledujúcou horskou cestou, by nemala spôsobovať väčšie problémy 6-ročnému dieťaťu. Sada blokov obsahuje dva papierové pokyny vo forme brožúry, ktorá bude dieťa sprevádzať krok za krokom pri stavbe jednotlivých vozidiel a horských prvkov.

Technické údajeSúprava Chase Road Mountain City Chase obsahuje:
 • policajný roadster so sieťovým spúšťačom a špeciálnymi pneumatikami,
 • motorový krížik s operadlom,
 • zlodejov roadster s priestorom pre korisť na chrbte,
 • lavinový mechanizmus s balvanom,
 • 3 minifigúry: 2 policajti a darebák,
 • ďalšie príslušenstvo: zbrane, batoh, lanová sieť, 2 bankovky, výstražná značka, putá a rádio.
 • Rozmery policajného roadstera: približne 9 x 15 x 8 cm
 • Rozmery policajného motocykla: približne 3 x 6 x 1 cm
 • Rozmery zlodejov v teréne: približne 5 x 11 x 6 cm
 • Rozmery lavín: približne 3 x 5 x 7 cm
 • Rozmery balvanu: približne 3 x 3 x 3 cm
202

Zábavné dojmyMôžem bezpochyby povedať, že obľúbeným prvkom mojich chlapcov z tejto súpravy je krížový motocykel, hoci autá si tiež užívajú chlapci. Slabosť pre motorky zdedené po otcovi - keď majú na výber, rozhodnú sa na dvoch kolesách.

Policajný roadster je obrovský, a preto trochu nereálny. Policajt, ktorý stál vedľa nej, by potreboval rebrík, aby sa dostal dovnútra. Z tohto dôvodu roadster zlodeja na demonštračných obrázkoch na obale najskôr nespôsobil veľký záujem a po jeho vybudovaní sme ocenili jeho premyslený a primeraný dizajn.

Pokiaľ ide o príslušenstvo, ukázalo sa, že batoh je býčie oko. Toto ešte nebolo, aspoň v našej domácej zbierke Lego.

Pravdepodobne veľa ľudí bude prekvapených, že až na konci spomeniem spúšťač siete. Áno, je to super, vyzerá príjemne a robí dobrý prvý dojem. Jeho výhody tu však končia. Spúšťač funguje, ale pletivo letí kamkoľvek chce a niekedy sa nerozpadne. Hádzať ju na zlodejské auto počas prenasledovania, a to aj pri malej vzdialenosti medzi vozidlami, je zázrak.

Toto je však zaujímavá sada, ktorá sa začína sériami Lego o horskej polícii. Napriek niektorým nedostatkom by som si to kvôli motocyklu kúpil znova. Odporúčam!
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi