Lego City Airport VIP služba 60102 - test
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. Lego City Airport VIP služba 60102 - test
13.09.2019

Lego City Airport VIP služba 60102 - testV súboroch Lego chýbajú všetky druhy lietajúcich strojov. Klasické siluety lietadiel však v detských očiach vyvolávajú iskru vášne a rozkoše. To nie je prekvapujúce. Výkonné osobné, nákladné, osobné, záchranné alebo športové lietadlá ponúkajú veľa zábavných možností a veľmi dobre sa kombinujú s inými súpravami Lego. Preprava na veľké vzdialenosti nie je najjednoduchšia. Vďaka lietadlu je určite najrýchlejší a najpohodlnejší.

Ak má vaše dieťa rád lietadlá, pozrite sa na ďalšie súpravy mesta Lego City, ktoré vám umožňujú stavať trysky a iné lietadlá: Letecká show 60103 alebo terminál pre cestujúcich na letisku 60104. Predstavujeme VIP servisnú súpravu letiska Lego City Airport. Dopravné lietadlo 60101,

Špecifikácia

 • Bloky: Lego
 • Riadok: mesto
 • Model: VIP VIP support
 • Katalógové číslo: 60102
 • 364 položiek
 • Vek: 5 - 12 rokov
200

Letisková VIP službaLetisková VIP servisná sada vám umožňuje usporiadať skutočne kráľovský výlet. Pohodlná priestranná limuzína vedená šoférom privedie špeciálneho cestujúceho do súkromného lietadla, aby sa mohol vydať na úžasnú cestu. Do susednej krajiny alebo možno na konci sveta? Pri súkromnom lietadle už vzdialenosť nie je prekážkou.

Prístup na letisko spríjemní časť chutnej zmrzliny a bezpečnosť cestujúcich sa postará o zamestnancov letiska pomocou špecializovaného servisného vozidla.

Technické údajeSada Letisková VIP služba 60102 obsahuje:
 • súkromný prúd s ľahko prístupným interiérom,
 • súkromná limuzína s otvorením interiéru pre cestujúcich a kabínu vodiča,
 • vozidlo pre súkromné služby zákazníkom,
 • 4 minifigúry: podnikateľka, pilot, vodič limuzíny a zamestnanec letiska,


 • príslušenstvo: zmrzlina, vysielačka, sklo, laptop a croissant.


 • Rozmery súkromného lúča: približne 12 x 31 x 33 cm
 • Rozmery súkromnej limuzíny: približne 4 x 21 x 4 cm
 • Rozmery vozidla so súkromným letiskom: 4 x 7 x 4 cm
201

Hrať dojmyNávšteva každého dieťaťa na letisku je pre neho jedinečnou udalosťou a veľkým vzrušením. VIP servisná sada Lego City Airport je už dlho vo vyhľadávacom a nákupnom zozname Lego. Spoliehal som sa na veľké "páni" deti a nemal som pravdu.

Súkromný prúd letí okolo domu, aby vymenili cestujúcich a tovar pri pristávaní v rôznych miestnostiach. S ním sa po dome pohybuje súkromná limuzína a servisné vozidlo, ktoré sú potrebné pri výmene cestujúcich.
202


Tak súkromná limuzína, ako aj prúdové lietadlo majú dômyselný systém otvárania a zatvárania častí konštrukcie, aby do nich boli umiestnené minifigúry. V interiéroch oboch týchto prvkov je priestor pre cestujúcich s obrazovkami, kreslami a príslušenstvom, ktoré uľahčujú let, napríklad nápoje a jedlo.
203


Celok vyzerá skvele a je skutočne ťažké poukázať na akékoľvek nedostatky, aj keď pokiaľ ide o interiér vozidla, existuje určitá nespokojnosť. Je vyvinutý, ale pre súkromné lietadlo by mohol byť o niečo bohatší. Odporúčam súpravu všetkým malým fanúšikom lietadiel. Teraz hľadáme zaujímavú letovú kontrolnú stanicu.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi