Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. "Hranie na emócie" - recenzia hry
13.09.2019

"Hranie na emócie" - recenzia hryPoznáte pocit zdesenia, ktorý sprevádza niektoré udalosti? Je lepšie tomu vyhnúť a rýchlo založiť celú spoločnosť! Potom sú skvelé stolové alebo kartové hry, ktoré povzbudzujú k zábave. Môže to byť zaujímavý úvod k tanečným večierkom, rozhovorom s dobrým filmom alebo k šialenej house party. Skvelým príkladom skrývania na sociálnej karte je vydavateľstvo Nasz Księgarnia Hrá na emócie

Photo 1 Box and game elements

Obsah baleniaHra bola zabalená do veľmi silnej malej kartónovej škatule. Páčilo sa mi to, keď sa vydavateľ stará o množstvo priestoru v mojom dome a bez nutnosti prečerpania obalu z hry. Každý hráč vie dobre, koľko miesta zaberá jeho zbierka, a nechce ju zbytočne zbytočne ukladať vzduch do krabíc. Veľké plus! Grafika na obale hry je jednoduchá, jasná a trojfarebná. Jeho kontrast ho robí nezabudnuteľným. Vo vnútri je až 110 kariet so symbolmi, 4 karty bez symbolov (umožňujú vám kresliť symboly, ktoré nám v sade kariet chýbajú) a 5 kariet s ukážkovými otázkami. K dispozícii je tiež inštrukcia, ktorá vysvetľuje pravidlá hry jednoduchým spôsobom.

Obrázok 2 Hrací karty

Herná esenciaPozorne si vypočujte otázky jednotlivých hráčov. Pokúste sa uhádnuť, aká bude odpoveď, a predstavte ju symbolom. Víťazom je ten, kto najlepšie objaví myšlienky ostatných hráčov a získa najviac bodov.

Picture 3 Stoh kariet

Príprava hryPripravujeme miesto pre hru, kde môžeme pohodlne rozložiť karty. Zvyčajne si vyberiem stôl alebo podlahu. Uistite sa, že je každý pohodlný a že každý hráč má voľný prístup k hromade kariet. Každému hráčovi dáme päť symbolov, zvyšok sa umiestni napríklad do stredu stola obrátenou stranou nahor tak, aby boli zakryté symboly. Hotovo!

Obrázok 4 Vzorová karta s nápadmi na otázky

Tok hryPokyny naznačujú, že hru by mal spustiť najstarší hráč, ale na tom nezáleží. Môžete určiť, že prvým hráčom bude napríklad niekto, kto naposledy pil kávu, išiel na bicykli alebo má zelenú farbu očí. Zobuďte svoju fantáziu a začnite!

Keď určíme poradie hráčov, prvý položí otázku ostatným hráčom. Môže ich vymyslieť alebo použiť vzorové otázky, ktoré sú na kartách, ktoré sú k nemu priložené. Ostatní hráči si vyberú jednu z piatich kariet, ktoré majú v rukách. Podľa ich názoru je táto karta najvhodnejšia pre odpoveď na položenú otázku. Pozor! Neodpovedáme na otázku, ktorú položil prvý hráč, ale snažíme sa uhádnuť, ako na ňu odpovie!

Hráči kladú vybraté karty na stôl lícom nadol, takže nikto v tejto fáze nepozná vybrané symboly. Hráč, ktorý položil otázku, zamieša karty, odkryje ich a vyberie ten, ktorý ilustruje jeho odpoveď na otázku.

Hráč, ktorého karta bola vybraná, boduje a vezme kartu. Symbol umiestni pred seba.

Fotografia 5 Zobraziť niektoré symboly dostupné v hre

Hra končí, keď jeden hráč získa určitý počet bodov. Táto príručka navrhuje, aby boli minimálne 3 body. Z našich hier viem, že je dobré mať aspoň 5 bodov. Je možný druhý variant hry, trochu zložitejší. Pravidlá sú podobné, ale hráči nekladú na stôl iba jednu, ale dve karty. Odpoveď na otázku sa teda neobmedzuje iba na krátku formu, ale má podobu poviedky.

Photo 6 Herné obaly a karty

Zobrazenia"Hranie na emócie" je nenápadné, musí sa pripustiť. Je ľahké prejsť ľahostajne a vidieť ju na polici obchodu. Nakoniec je to naozaj malé. Stojí za to sa na chvíľu zastaviť. V súčasnosti, keď máme menej a menej času a často je pre nás ťažké hovoriť po telefóne, je tento druh zábavy za príplatok. Nič nemôže nahradiť osobný kontakt. Dobré a návykové hry môžu byť ospravedlnením stretnutia vo väčšej skupine. Táto kartová hra je jedinečná hra plná emócií. Bude tu veľa smiechu a možno sa objaví aj trochu rozpaky. Vzrušujúca hra, ktorá povzbudzuje ľudí, aby sa otvorili inýmodstraňovanie bariér a samotných tabuálnych tém.

Predmet otázok a miera ich súkromia sú záležitosťou rozhodnutí hráčov. Táto hra určite môže vzbudiť spoločnosť, spoznať hráčov bližšie k sebe alebo sa len smiať slzám.

Mnoho herných možností a scenárov je chutným zážitkom pre všetkých, začiatočníkov aj pokročilých. Všetky druhy spoločenských hier sú skvelým riešením pre ľudí, ktorí majú radi spoločnosť. Hry ako "Hranie na emócie" fungujú dobre v rodine aj medzi priateľmi. Aj keď sa hráči veľmi dobre poznajú, tento druh zábavy je veľkou súčasťou stretnutia.

Obrázok 7 Prázdne karty pre symboly pre ručné kreslenie

Ak v hre dôjdu symboly v balíčku kariet, nestratí sa nič! K dispozícii sú 4 prázdne karty so symbolmi, na ktorých môžete niečo nakresliť alebo nalepiť na akýkoľvek symbol. Môže to byť zaujímavá diverzifikácia hry a predstaviť niečo nové, prekvapujúce pre ďalšie hry.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi