X
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. "Hladní krokodíly" - recenzia hry
13.09.2019

"Hladní krokodíly" - recenzia hryKlasické hry sú často pre deti nudné. V tom čase je veľkým "prerušením" pre malého hráča všetky druhy zručností. Hry, ktoré si vyžadujú špecifické pohyby tela, nielen prsty alebo dlane, sú obzvlášť obľúbené u najmladších hráčov.

Špecifikácia hry:

 • Počet hráčov: 2 - 3 osoby
 • Vek hráčov: 5+
 • Čas prehrávania: približne 15 minút
 • Typ hry: arkádová hra
 • Vydavateľ: klub
 • Dizajn hry: Identify Games
 • Herný koncept: Hayo van Dusseldorp
 • Grafický dizajn: Wojciech Kubiak

Obsah baleniaKartónové balenie hry "Hladní krokodíly" je dosť tenké. Ak to má trvať dlhšie, musíte sa o to postarať a uistiť sa, že ho deti nedrvia. Je to škoda, pretože je to tak zaujímavé a jedinečné prvky hry, ktoré by mohli používať odolnejší obal. Vo vnútri škatule sú 3 dvojprvkové profilované a zosilnené krokodílové masky s nastaviteľným nastavením, ktoré umožňuje ich prispôsobenie veľkosti hlavy dieťaťa, a 13 penových rýb (4 modré, 4 zelené, 4 fialové a 1 zlatá rybka).
200

Herná esenciaCieľom každého hráča je chytiť čo najviac rýb v čo najkratšom čase. Prvé a obratnejšie, tým lepšie!

Príprava hryHráči si vyberú jednu z troch masiek krokodílov. Pred ich nasadením na hlavu a tvár uvoľnite a potom upravte elastické materiály pripevnené k maskám. Vďaka tomu počas hry nebudú spadať z hlavy detí a nespôsobia nepohodlie, keď tlačia príliš silno na gumu. V pokynoch pre hru "Hladní krokodíly" je uvedený jednoduchý a čitateľný obrazový popis toho, ako správne nasadiť masky a na ktorých miestach na hlave detí alebo dospelých by mali byť gumené pásky. Najdôležitejším ukazovateľom správne nasadenej a nastavenej masky je to, že sa otvára a zatvára ústami osoby, ktorá ju nosí. Masky sa nosia správne? Je čas začať!
201


Rybka

Priebeh hryOsoba vybraná z hráčov alebo niekto, kto sleduje hru a fandí hráčom, vezme všetky ryby a vyhodí ich nad hlavy hráčov, kričí: "Štart ". V tomto okamihu hráči zaujmú pozíciu, aby chytili ryby - stoja na všetkých štyroch - a začnú zbierať ryby pomocou masiek. Pozor! Hráči si nemôžu pomôcť ani vstať na rovných nohách.

Hráči lovia ryby vo farbe svojej masky. Ak sa niektorému hráčovi podarí chytiť rybu, položí svoju korisť na stôl, stoličku alebo na iné určené miesto. Jeden hráč dokázal chytiť všetky svoje ryby? Hurá! Teraz môže loviť zlaté ryby. Hráč, ktorý ju chytil prvý, vyhráva.

Hra "Hladné krokodíly" sa dá upraviť pridaním konkrétnych obmedzení spôsobu, akým sa krokodíly pohybujú. Hráči sa môžu rozhodnúť chodiť na kolenách, držať ruky za chrbtom alebo sa krčiť.

DojmyObával som sa kvality masky, sú však naozaj skvelé a prepracované. Na zákrutách majú ďalšie zosilnenie. Tam, kde prídu do styku s čelom dieťaťa, majú penový prvok, ktorý sa vyhýba vtlačeniu masky. Gumené pásy, ktoré sa používajú na úpravu masiek, sú hrubé a široké, takže dúfam, že sa v nich veľa udrží. Bočné spojenia prvkov sú dokonale hladké, ale dávajte pozor, aby sa do nich nezačlenili vlasy dievčat.

Hra "Hladní krokodíly" je úžasná! Dynamický, plný smiechu a radostných výkrikov detí, ktoré sa snažia chytiť ryby. Dlho sme nemali taký úžasný čas. Odporúčam rodinám (masky vyhovujú aj hlavám dospelých) ako jednu z najzaujímavejších arkádových hier, ktoré som doteraz mal možnosť vyskúšať. Je to skvelé!
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi