Fisher Price Movi Fun Master - prehľad robota
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. Fisher Price Movi Fun Master - prehľad robota
13.09.2019

Fisher Price Movi Fun Master - prehľad robotamovi je robot navrhnutý pre predškolské deti. Preto sa zameriava na získavanie a zdokonaľovanie vedomostí a zručností relevantných v tejto fáze vývoja dieťaťa. Takže budú existovať tvary, farby a písmená. Počas všetkých aktivít je dieťa neustále v pohybe. O nude, nervóznom točení na stoličke alebo koberci nie je moc. Predškolské deti nebudú sedieť dlho, takže je dôležité sa zapojiť do učenia a hrania celého tela. Movi Master of Play sa týmto fenomenálne zaoberá! Presvedčte sa sami!
200

"Poďme si hrať!"Interaktívny Cena Fishera poskytuje až 3 režimy hry a celkom 6 rôznych hier, ktoré rozvíjajú myseľ a telo dieťaťa. robot vzdelávací Movi Fun Master značky

Tri spôsoby, ako hrať:
 • "Zábava s abecedou" - učenie sa abecedy, zvukových slov a rozvíjanie schopnosti riadiť sa pokynmi.
 • "Pohyby a tvary" - učenie tvarov a kritického myslenia.
 • "Učenie a hranie" - cvičenia a fyzické hry, ktoré dieťaťu vedia, koľko rôznych pohybov a gest môže urobiť. V každom hernom režime je ukrytých 6 rôznych hier:
 • "Červená, zelená."
 • "Movi hovorí" - keď robot hovorí "Movi hovorí", dieťa musí urobiť to, čo robot žiada, a keď robot dá príkaz bez "Movi hovorí", dieťa by nemalo robiť úlohu, napríklad Movi hovorí, rock , Movi hovorí, že skočí na jednu nohu.
 • "Zvieratá" - hranie so zvieratami je pohybová hra, počas ktorej dieťa vykonáva špecifické činnosti charakteristické pre zviera, napríklad "A aligátor. Utrite si chvost ako aligátor "," gepard ABCDEFG. Beží rýchlo ako gepard. "
 • "Tvary" - dieťa sa učí tvarom, robot recituje rýmujúce sa rýmy a dáva dieťaťu pokyny úzko súvisiace s učením tvaru, napríklad "Je to trojuholník. Má tri strany 1, 2, 3. Keď vyhodím, razím a ty! Hádajte, aký to je tvar. Aký tvar to vyzerá ako kus pizze? ".
 • "Krok za krokom" - hra, počas ktorej má dieťa držať krok s filmom a čo najúčinnejšie vykonávať určité pohyby, ako aj ich kombinácie, napríklad "Najprv urobte krok späť. Po druhé, porez si nohy. Po tretie, choďte ďalej. Po štvrté, zdvihnite ruky vysoko. Po piate, roztočte si boky. Teraz všetci spolu! Uuu, tancuješ sa skvele ako ja! ".
201

učení sa v pohybePočas hrania s majstrom hry Movi Robot sa dieťa neustále pohybuje. Väčšina hračiek pre deti je, žiaľ, založená na statickom postoji. Je to v rozpore s povahou niekoľkých rokov, ktorá sa neustále pohybuje. Movi vďaka navrhovaným hrám, hovoreným úlohám, ktoré sa majú vykonávať, a skutočnosti, že je neustále v pohybe, povzbudzuje dieťa, aby stále vyvíjalo akékoľvek pohyby (skákanie na jednej nohe, chôdza, beh alebo náhle zastavenie na chvíľu).

Táto forma zábavy a učenia je veľmi žiaduca, najmä v tých časoch, keď deti trávia veľa času sedením pred obrazovkami a predškolskými alebo školskými aktivitami. Pohyb je zdravý a myslím si, že nikoho nemusíte presvedčiť. Preto je pre deti také dôležité.
202

Technické údajeZákladné parametre, charakteristiky a technické údaje Movi Robota Master of the Play od Fishera Cena:
 • Určené pre deti od 3 do 6 rokov,
 • schopnosť pohybovať sa akýmkoľvek smerom,
 • osvetlené tlačidlá na hlave robota,
 • 3 spôsoby, ako hrať: hrať sa s abecedou, pohybmi a tvarmi, učiť sa a hrať,
 • 6 hier, z ktorých si môžete vybrať,
 • kolesá robotov potiahnuté gumou, ktoré chránia povrch všetkých typov podláh,
 • realistické zvuky,
 • viac ako 60 rôznych baní zobrazených na robotovej tvári,
 • vyžaduje 4 batérie 1,5 V typu C LR14.
203

Môj názorMovi je zaujímavý problém pre staršie deti. Pevne súhlasím s výrobcom, pokiaľ ide o minimálny vek. Funkčnosť robota bude môcť využiť trojročné dieťa. Výkon je na veľmi vysokej úrovni, hoci som zvedavý na zvláštnu textúru sivých prvkov na hlave robota. Vyzerajú nedbanlivo. Neviem, či to bolo zamýšľané, ale rozhodne to nevyzerá dobre. Výrazná tvár robota si zaslúži veľa chvály, rôzne výrazy tváre sú príjemné, gumová povrchová úprava kolies a veľké funkčné tlačidlá.

Malý kruh sa občas zasekne na dlaždiciach. Robot sa pohybuje po koberci oveľa efektívnejšie. Môj 5-ročný je s ním potešenýsiaha po ňom dokonca niekoľkokrát denne. Ako hračku odporúčam pre deti, ktoré sú plné energie, a pre tých, ktorých treba nabádať, aby sa pohybovali častejšie. Je to skvelé!
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi