Drevený vlak Janod Farm 54 dielov - recenzia
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. Drevený vlak Janod Farm 54 dielov - recenzia
13.09.2019

Drevený vlak Janod Farm 54 dielov - recenziaJanod je jednou z tých spoločností, ktoré vyrábajú hračky, ktoré umožňujú deťom úsmev. Určite drevená fronta evokuje nádherné spomienky na detstvo a bezstarostné časy. Je pekné, že drevené hračky sú stále horúce. Hádanky, autíčka, bloky, logické hádanky a fronty sú len niektoré z drevených detských hračiek uvedených na trhu. Radosť detí a rodičov môže byť spôsobená usporiadaním stromov, domov a spoločným usporiadaním trás.

Hry s priestorovým dizajnom majú určite veľký vplyv na vývoj dieťaťa. Je fantastické, že trh s drevenými hračkami stále rastie. A ich výber je obrovský. Každý rodič nájde niečo zaujímavé pre svoje batoľa. Niektoré hračky sa tešia svojim vzhľadom a výkonom, napríklad drevená fronta Janodovej Farma.

Popis:

 • rozmery balenia: 60 × 12 × 40 cm
 • rozmery traktora: 6 × 4,5 cm
 • dĺžka nákladného vlaku: 32 cm
 • rozmery domu: 27,5 × 20 cm
 • vek: pre deti od 3 rokov


zadná strana kartónu

Technické údajeSada pozostáva z 54 krásnych prvkov. Sú to:

Photo: zadnej časti kartónu, počet jednotlivých prvkov súpravy
 • 24 prvkov stopy,
 • Bridge
 • drevené prekážky pre kone, môžu byť tiež dreveným plotom pre zvieratá,
 • zelený vlak s lokomotívou a 3 vagónmi,
 • drevené figúrky vidieckych zvierat vrátane sliepka, kačica, pes, prasa, krava, kôň, somár,
 • 3 figúrky poľnohospodárov,
 • 2 stromy,
 • 2 farebné, obdĺžnikové drevené prvky,
 • oranžový traktor a príves,
 • lepenková škatuľka v tvare vidieckeho domu, ktorá je ďalším prvkom scenérie a môže uchovávať malé prvky súpravy.
200


Drevený vlak Janod Farm je pomerne veľká súprava vyrobená z dreva a kartónu, v ktorej sú stopy, drevená fronta, vidiecke zvieratá, traktor s prívesom, kartónová farma a tri figúrky poľnohospodárov. Vďaka toľkým prvkom vám drevená fronta Janod umožňuje vytvoriť veľa scenárov hrania so zvieratami a farmou v hlavnej úlohe.
201


Nastúpte, vstúpte, zatvorte dvere, nechajte minútu! Odchod, odchod, kto je pripravený, ide s nami. Je príjemné pozerať sa po tratiach na farebný drevený vlak, prechádzať po lúkach, lesoch a budovách a všetko to poháňa detské ruky. Nečakal som, že zdanlivo obyčajná drevená hračka bez pohonu dokáže zahrať dieťa aj dospelého. Vlak má veľmi dobré magnety, ktoré držia vozne, takže rad sa ľahko kĺza po koľajniciach a pri jazde sa neuvoľňuje.

Táto príručka sa mi veľmi páči, pretože drevené vozidlá sa musia uviesť do pohybu nezávisle, čo má určite veľký vplyv na psychomotorický vývoj dieťaťa. drevené vozidlá sa musia uviesť do pohybu samostatne

Rozvíjanie schopností pri hraní s dreveným vlakom:
  Hračky bez zvuku sústreďujú dieťa na hru,
 • zabezpečiť rozvoj malých a veľkých motorických schopností,
 • rozvíjať logické myslenie,
 • koordinácia ruka-oko,
 • rozvíjať detskú priestorovú fantáziu,
 • neukladajú vzorce hry,
 • spustiť detskú fantáziu,
 • zabezpečiť zmyslový vývoj,
 • učenie zábavným rozpoznávaním farieb a tvarov.


rozvoj zručností pri hraní, ako sú jemné motorické zručnosti

Zábavné dojmyZdá sa, že hranie s dreveným vlakom pre dospelých je jednoduchá úloha. A tak to je, ale majú obrovský vplyv na celkový vývoj dieťaťa. Takáto zábava prinúti dieťaťu zamerať maximálnu pozornosť (aj pri skladaní koľají a stavbe vlakovej trasy), určite učí trpezlivosť a kontrolu emócií, keď sa niečo pokazí. Keď stopy nechcú vytvárať krásnu slučku, deti sa často vzdajú, takže im musíte pomôcť. Počas hrania vo fronte sprevádzajú emócie, ako je radosť a spokojnosť, niekedy sa však môže pri rozpadnutí skladby objaviť hnev. Je to však vynikajúca situácia, keď sa dieťa učí ovládať svoj hnev a praktizovať trpezlivosť. Krízy sa objavujú aj vtedy, keď sú dlho položenéže batoľa sa náhle rozpadne.
202


Drevené hračky podporujú rozvoj fantázie a stimulujú kreativitu detí. Drevená železničná trať má výhybky a most. Pri hraní musíte dávať pozor, aby sa nevysunul z dreveného viaduktu, inak sa štruktúra zrúti. Kíby držia dobre a pásy dobre zapadajú, hoci v sade by mohlo byť o niečo viac. Fronta je veľmi pekná.
203


Súprava má krásne šťavnaté farby a všetky drevené prvky a figúrky sú rafinované vo všetkých ohľadoch. Pri hraní s nimi môžete vytvárať úžasné príbehy týkajúce sa života na vidieku. V skutočnosti iba predstavivosť stanovuje limity. Moja takmer šesťročná fronta sa môže zabaviť celé hodiny. Mali sme ho asi 2 roky a má iba niekoľko škrabancov a škrabancov.
204


Plánovanie a kladenie stôp, nastavenie jednotlivých prvkov zo súpravy, umiestňovanie zvierat okolo stôp, rozvíjanie schopností logického myslenia a plánovania. Pokladanie tratí a spájanie jednotlivých prvkov skvelým spôsobom vytrénuje manuálne zručnosti a zaisťuje rozvoj malých pohybových schopností. Veľmi sa mi páči jednoduchosť a farby jednotlivých prvkov z dreva. Drevená fronta Janod so všetkými ďalšími prvkami má svoje kúzlo. Zvieratá sa môžu prepravovať vo vozňoch. Myslím si, že hračky tohto typu majú veľký význam pre rozvoj detskej fantázie. Nie všetko musí hrať a žiariť. Pri hraní s týmto dieťaťom sa rozvíjajú zručnosti logického myslenia, tvorivosti, priestorového plánovania a ako som už písal predtým, ako aj prax malých pohybových schopností. Všetky tieto zručnosti sú veľmi dôležité pre vývoj malého dieťaťa v prvých rokoch života.
205


Drevená súprava podporuje zväčšenie zbierky o ďalšie prvky trate a vytvorenie dlhších a dlhších trás. Dôležitou informáciou je určite to, že rad je kompatibilný s radmi iných značiek, napríklad Smily Play, Ikea. Sú vhodné pre všetky s rozchodom 4 cm a rozchodom kolies 2 cm. Drevená súprava s farebným radom je ideálnym darčekom pre každé dieťa. Táto sada poskytne vášmu batoľatkám veľa hodín skvelej zábavy. Môžete si tiež kúpiť ďalšie skladby a iné drevené súpravy s radmi.

autá sú veľmi farebné a krásne vyrobené

Drevená fronta, ako žiadna iná hračka, nevyvoláva spomienky na moje detstvo. Bezstarostnú zábavu pre deti stojí za to, pretože drevené hračky sú nadčasové. Drevená fronta bola zabalená do estetickej farebnej kartónovej škatule, ktorá je ideálna na darček.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi