Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Dojčatá a predškoláci - 5 hier, v ktorých sa obidve zúčastnia
13.09.2019

Dojčatá a predškoláci - 5 hier, v ktorých sa obidve zúčastniaAk vám búrlivé počasie nedovolí tráviť čas na ihrisku, súrodenci musia často organizovať atraktívne aktivity pre deti doma. Namiesto toho, aby pre každé dieťa prichádzali s osobitnými návrhmi, ktoré si zvyčajne vyžadujú čas a pozornosť, stojí za to osloviť osvedčené hry, ktoré ich zapoja a vyvolajú interakciu medzi nimi. Tu je niekoľko návrhov na použitie.

1. Budovanie spoluKeď dieťa získa schopnosť presne spojiť bloky, často rýchlo opúšťa drevené puzzle v prospech plastových a nikdy sa k nim nevracia. Príchod mladších súrodencov doma je vynikajúcou príležitosťou vrátiť sa do časti drevené kocky. Predškolák, ktorý už má množstvo zručností, ich môže použiť na stavbu veľkých a zložitých budov. Batoľa sa naučí farby, tvary a textúry, môže sa pokúsiť postaviť prvé malé veže a na konci hry bude jedinečným spoločníkom na zničenie štruktúr, ktoré sa v ňom vytvorili.

2. Domáca pieskoviskoZábavu v piesku zbožňujú malé i veľké. Aj keď vám počasie neumožňuje tráviť čas v pieskovisku, nič sa nestratí. Pomocou farebného kinetický piesok ju môžeme zariadiť v našom vlastnom dome, napríklad na kuchynskom stole. Piesok je mäkký, vždy vlhký, fantastický pri modelovaní a dá sa použiť na vytvorenie zložitých diel . Pre dieťa je hranie s ním skvelým tréningom rúk - bude schopný rozdrviť, stlačiť a pohladiť omšu pekným dotykom. Je tiež ideálny na vytvorenie prvých pieskových sendvičov v živote, ktoré - na rozdiel od sendvičov vyrobených z klasického piesku - vždy uspejú.

3. Kúpanie v suchom bazéneMnoho rodičov detí neumožňuje hrať sa vo verejnom bazéne s loptou (napr. V herni, reštaurácii, hoteli), nechcú vystaviť svoje dieťa baktériám a vírusom. Namiesto toho, aby ste sa úplne vzdali tejto milovanej zábavy, môžete rýchlo a ľahko vytvoriť podobný bazén vo svojom vlastnom dome . Samozrejme budete potrebovať sada plastových guličiek (všetky farby dúhy na výber) a gumu alebo textilný bazén. Hranie v loptičkách umožňuje rovnomerný tréning celého tela, skvelú koordináciu cvičenia a predovšetkým, bez ohľadu na vek, poskytuje veľa zábavy a relaxácie. Okrem snahy o udržanie rovnováhy sa dieťa môže naučiť chytiť lopty, hádzať ich súrodencom, hádzať ich do koša, ako aj učiť sa a porovnávať farby. Predškolák môže pomôcť pomenovať farby a asimilovať ich mená v cudzom jazyku alebo potápaním pod hromadou guličiek, hrať sa so svojou mladšou sestrou alebo bratom v "A boo!", Čo obom prinesie veľa radosti.

4. Maľovanie prstomOrganizovaním zábavy pre dve deti rýchlo zistíte, že najjednoduchšie nápady sa zvyčajne ukážu ako najpresnejšie . Tentokrát stačí iba sada farby na prsty a na podlahe rozprestretý veľký list papiera alebo látky. Existuje iba jedno pravidlo: maľujeme všetkými časťami tela, ktoré môžeme urobiť. Pôsobenie na chodidlá, ruky, kolená a nosy je skvelá zábava, z ktorej sa deti nebudú chcieť dlho odtrhnúť.

5. Expedícia s prekážkamiKaždé dieťa so staršími súrodencami s obdivom sleduje, ako sa jeho brat alebo sestra hodí, skáče, uteká a chce sa k nim pripojiť čo najskôr. poufs. Vlastne vytvorené konštrukcie budú zakaždým jedinečné a schopnosť individuálne prispôsobovať ťažkosti veku a schopnostiam detí ich postaví pred nové výzvy, ktorým budú čeliť. tunely či už matrace alebo vybavenie izieb , napr. vankúše alebo Dobrým spôsobom, ako rozvíjať fyzickú zdatnosť batoľa a využívať energiu predškoláka, je vybudovať a prekročiť prekážkové dráhy. Na ich vytvorenie môžeme použiť hotové prvky, ako napríklad

Spoločná zábava je najlepším spôsobom, ako budovať a posilňovať súrodenecké vzťahy . Radostná interakcia nám umožňuje navzájom sa spoznať, napodobňovať a vytvárať katalóg zdieľaných pozitívnych spomienok.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi