Detský monitor Xblitz Baby Monitor - test
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. Detský monitor Xblitz Baby Monitor - test
13.09.2019

Detský monitor Xblitz Baby Monitor - test

technické údaje detského monitora Xblitz

 • Obrazovka: 2,0 palcový farebný TFT LCD
 • Frekvenčný rozsah: 2400 - 2483,5 MHz
 • Dosah: do 260 metrov na otvorenom priestranstve, do 50 metrov vo vnútri
 • Nočné zobrazenie: Áno, možnosť nočného zobrazenia tzv Night Vision (8 IR LED)
 • Dosah kamery v tme: do 5 metrov
 • Rozlíšenie kamery: 320 × 240
 • Napájanie kamery: napájanie 230 V
 • Mikrofón: áno
 • Obojsmerná hlasová komunikácia: áno
 • Vstavané uspávanky: áno, hrá vstavané 8 uspávateľov
 • Pohotovostný režim: áno (úspora energie)
 • Senzor okolitej teploty: áno (prevádzkový rozsah -10 ° C až 50 ° C)

Prvý dojem a kvalita spracovaniaPo rozbalení krabice ma upútali malé rozmery zariadenia. Testoval som už iné modely. Detský monitor Xblitz má najkompaktnejšie rozmery. To má výhody, ako je ľahkosť prenášania alebo sloboda usadenia na rôznych miestach, ale tiež nevýhoda, o ktorej sa bude diskutovať neskôr v teste. detské monitory, ale to je

1

Detský monitor Xblitz sa skladá z dvoch častí - bezdrôtovej kamery, ktorú umiestnime napríklad vedľa detskej postieľky, a prenosného monitora, ktorý môžeme vziať so sebou do inej miestnosti, aby sme ho mohli pozorovať na diaľku.

3

Kvalita detského monitora Xblitz nepriniesla žiadne výhrady. Osadenie prvkov je veľmi dobré, plast sa pri dotyku na jednotlivé súčasti nepraskne a po stlačení tlačidiel sa dá príjemne kliknúť.

Popis funkcieElektronická opatrovateľka sa používa na ovládanie dieťaťa, ktoré je v inej miestnosti. Monitor dieťaťa Xblitz má však niektoré ďalšie funkcie, o ktorých by ste mali vedieť skôr, ako sa rozhodnete zariadenie kúpiť. Detský monitor Xblitz má vstavaný teplomer , ktorý vám umožňuje sledovať teplotu v detskej izbe. To je užitočné nielen v zime, ale aj v horúcich dňoch, keď musíme napríklad miestnosť často vetrať. Okrem toho má nahrané 8 uspávateľov , ktoré je možné spustiť na diaľku, aby sa upokojilo alebo spalo dieťa.

8

Funkcia, ktorá si zaslúži detskú opatrovateľku Xblitz Baby Monitor, je nočným režimom. Umožňuje fotoaparátu pracovať v tme, keď dieťa spí. To je možné vďaka infračerveným diódam namontovaným okolo objektívu kamery, ktoré vyžarujú infračervené svetlo neviditeľné pre ľudské oko. V úplnej tme je dosah IR LED až 5 metrov, čo v praxi umožňuje prezerať celú izbu, nielen detskú postieľku.

Posledná, ale v neposlednom rade zaujímavá funkcia je pohotovostný režim . V predvolenom nastavení je tento režim vypnutý, ale môžete ho aktivovať v ponuke zariadenia. Pohotovostný režim stlmí obrazovku, keď je monitorovaná miestnosť tichá, dieťa pokojne spí. V okamihu, keď dieťa začne plakať, sa obrazovka monitora automaticky zapne. Citlivosť tohto režimu je možné nastaviť v ponuke výberom jednej z troch úrovní. Môžeme tiež nastaviť čas, po uplynutí ktorého sa obrazovka automaticky znova zaslepí.

10

Dojmy z používaniaVeľkou výhodou detského monitora Xblitz Baby Monitor je to, že ihneď po vybratí z obalu môžeme zariadenie začať používať. Nie je potrebné konfigurovať, čo určite uľahčí používanie zariadenia a ušetrí čas.

Kvalita obrazu na monitore je veľmi dobrá - všetko je jasné a ostré. V skutočnosti vás môže obťažovať relatívne malá veľkosť obrazovky (2 palce vertikálne). Toto je účinok použitia mobilného kompaktného krytu zariadenia. Ak nevyhnutne potrebujeme veľkú obrazovku, musíme sa rozhodnúť pre iný model opatrovateľky.

9

Prenosný monitor, ktorý je súčasťou detského monitora Xblitz, je vybavený 5 ovládacími tlačidlami. Používajú sa na ovládanie rôznych funkcií, od zapnutia zariadenia, cez začatie hlasovej komunikácie až po výber jednej z ôsmich zabudovaných uspávateľov.

7

Ak chcete umiestniť detský monitor Xblitz vo zvislej polohe, v zadnej časti skrinky je skrytá noha. Monitor stojí stabilne na rovnom povrchuŽiadny stôl alebo stolová doska, ale výhody tohto riešenia tu nekončia. V skutočnosti považujem tento prvok za najväčšiu konštrukčnú chybu zariadenia. Svoj názor zakladám na dvoch pozorovaniach - noha je veľmi tenká a ľahko sa ohýba, čo môže v priebehu času spôsobiť jej zlomenie. Okrem toho podľa môjho názoru nie je možné upraviť uhol monitora, ktorý po roztiahnutí nohy niekedy stojí príliš vzpriamene a nie je možné ho viac nakloniť.

6

Našťastie má fotoaparát k súprave Baby Monitor Xblitz širokú škálu nastavení. Môžeme voľne meniť polohu kamery v polohe zhora nadol, čo vám umožňuje zvoliť si správny uhol a rám, aby sme mohli presne vidieť, čo dieťa robí.
200


Skutočný dosah monitora do značnej miery závisí od štruktúry budovy, v ktorej používame detský monitor Xblitz. V izbách ako je byt alebo dom je dosah až 50 metrov. Môžem to potvrdiť, pretože v 70 metrovom byte boli miesta, kde monitor stratil dosah a náhľad fotografie kamery nebol možný.

Pokiaľ ide o používateľskú skúsenosť, musíte uviesť napájací zdroj. Kamera v detskej izbe musí byť pripojená k napájaciemu zdroju. Našťastie kábel z napájacieho zdroja v balení je dosť dlhý a neobmedzuje slobodu umiestnenia kamery na miesto, ktoré vyberieme. Na druhej strane je možné prijímač LCD napájať dvoma spôsobmi: pomocou sieťového adaptéra do zásuvky 230 V (dĺžka napájacieho kábla je 2,4 m) pomocou vstavanej batérie. Napájanie z batérie vám umožní pracovať až 8 hodín, môžete si vziať monitor so sebou, napr. Na záhradu alebo na terasu a monitorovať spánok svojho dieťaťa na mieste, kde nie je prístup do elektrickej zásuvky.

stojí to za to?Detský monitor Xblitz Baby Monitor je zaujímavý produkt - dobre vyrobený, pracujúci tak, ako má, s niekoľkými ďalšími funkciami, ako je hlasová komunikácia, teplomer a vstavané uspávanky. , Nevýhody tohto zariadenia by som považoval za príliš pevné chodidlo na umiestnenie monitora, ako aj malú veľkosť displeja na zobrazenie náhľadu obrázka, ktorý však má aj druhú stranu mince, pretože umožňoval zostavenie malej a pohyblivej chůvy.

Detský monitor Xblitz Baby Monitor

VLASTNOSTI:

 • Kompaktné veľkosti
 • Nočný režim
 • Vstavané uspávanky
 • Hlasová komunikácia
 • Napájajte monitor pomocou vstavanej nabíjateľnej batérie
 • Napájací kábel dlhého monitora

nevýhody:

 • Nie je to pevná noha, aby ste mohli postaviť monitor
 • Nie je možné nastaviť uhol sklonu monitora
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi