Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. DIY - dekorácie pre "bábätko"!
13.09.2019

DIY - dekorácie pre "bábätko"!Najčastejšie je "bábätko" usporiadané najlepším priateľom tehotnej priateľky a objavujú sa na ňom kamaráti a príbuzní. Celá udalosť pripomína slávnu bakalársku párty. Pri "bábätke" je matka v centre, dostáva veľa darčekov, sú tu aj hry, hry a jedlo a dekorácie sa zvyčajne vyberajú tematicky, ideálne pre túto príležitosť.

Nižšie vám ukážem, ako pripraviť jednoduché a efektívne dekorácie pre "bábätko"!

Garland "Nastávajúca matka" 4

Taký veniec môže visieť na stene nad švédskym stolom alebo na stoličke budúcej matky. Je to veľmi ľahké vyrobiť a veľmi pekné! Nakoniec poukazuje na hviezdu večera počas celej akcie a všetkým hosťom pripomína, prečo oslavujú.

Veniec môžete pripraviť dvoma spôsobmi:

V obidvoch prípadoch vystrihnite požadovaný tvar - najlepšie sú trojuholníky alebo "vlajky". Počet trojuholníkov by sa mal prispôsobiť počtu písmen v slove alebo vete, ktoré ich vytvoria. Nemusí to byť nevyhnutne "nastávajúca matka", môžete ju zmeniť na "bábätko", meno budúcej múmie, "uvítacie dieťa" alebo čokoľvek iné!

Potom odrežte písmená a lepidlo (v prípade papierovej girlandy) alebo ušite (v prípade materiálnej girlandy) inú farbu štetiny alebo materiálu. Stačí ho pripojiť k provázku alebo stuhe a je pripravený!

Pompoly na papier / tylyhladký papier alebo servítky budú fungovať najlepšie. Implementácia je veľmi jednoduchá!
  • Krok 1: Položte 10 vrstiev hodvábneho papiera alebo obrúskov na seba.
  • Krok 2: zložte ich do harmoniky.
  • Krok 3: Zviazajte to na polovicu šnúrkou alebo stuhou.
  • Krok 4: Rozprestrite dva konce "harmoniky" smerom k sebe tak, aby celá vec tvorila okrúhly tvar.
  • Krok 5: každú vrstvu od seba oddeľte vytvorením nahor.


Takéto pompoms môžete pripraviť podobným spôsobom pomocou tyl! Sú o niečo účinnejšie a odolnejšie, takže budú slúžiť na viac udalostí.

Položte pripravené pompomy na provázok alebo pásik na vybrané miesta! Jednoduché, však?

array 5

Ak ešte nemáte doma - je to perfektná ospravedlnenie! Môžete si ho vytvoriť zo starého obrazu alebo z drevenej dosky. Stačí položiť niekoľko vrstiev na povrch farba na tabuľu (medzi každú vrstvu počkajte, kým nezaschne!). Tabuľa je opakovane použiteľná, môžete ju napísať kriedou ľubovoľný počet krát!

Miesto na ukladanie darčekov 6

Ak plánujete veľký počet hostí pre svoju "bábätko" - je skvelé navrhnúť miesto na ukladanie kariet a darčekov. Týmto spôsobom nebude musieť každý hosť zapojiť vás alebo iného organizátora podujatia, aby ich dostal na správne miesto. Všade sa tiež vyhnete neporiadku s darmi.

Túto dekoráciu som používal:

Z hladkého bieleho papiera som vyrezal nápis "bábätko" a prilepil som ho na sivé vrecká. Dal som do nich hodvábny papier. Prípadne si môžete do batohov vložiť malé dary, ktoré si hostia vezmú so sebou pri odchode z akcie.

Vystrihol som kvapky z farebného papiera a potom som ich za sebou prilepil k provázku. Vytvoril som niekoľko takých girland.

7

Potom som z balónov vytvoril tvar mraku a pripojil k nemu farebné kvapôčky. Môžete tiež použiť héliové valce, veľký počet levitujúcich balónov bude vyzerať ešte lepšie! Pripravte sa! Darčekový kútik vyzerá skvele a urobil sa s malým množstvom práce a peňazí!
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi