Bioblo blokuje súbor 100 prvkov - prehľad
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. Bioblo blokuje súbor 100 prvkov - prehľad
13.09.2019

Bioblo blokuje súbor 100 prvkov - prehľad

Stavebné blokyStavebné bloky sú jednou z najpopulárnejších a najbežnejších hračiek v detských domovoch. Sú solídne vyrobené a slúžia mnohým deťom po mnoho rokov. Najšetrnejšie k životnému prostrediu sú bloky vyrobené z dreva a netoxických materiálov, ktoré sa často získavajú vďaka procesu recyklácie. Bavia, učia a rozvíjajú fantáziu. Niet divu, že deti aj dospelí ich majú také radi. Bioblo bloky si zaslúži osobitnú pozornosť. Musím pripustiť, že vynikajú od ostatných stavebných blokov.

1

Bioblo blokyEkologické, vzdelávacie, tvorivé a umývateľné bloky - takto je možné stručne opísať ich vlastnosti. Zaujímavé je, že sú vyrobené z 50% dreva. Zvyšných 50% tvoria piliny zo zdrojov s certifikátom PEFC a recyklované plastové poháre. Bloky Bioblo sú preto 100% bez zmäkčovadiel, PVC a BPA. Ich neobvyklé zloženie umožňuje ich umývanie v mydlovej vode. Vďaka tomu ich udržiavanie v čistote nie je najmenším problémom. S blokmi zo 100% dreva by to bol problém.

Vzdelávacia a kreatívna povaha tehál Bioblo je nesporná. Dieťa s nimi môže hrať mnohými spôsobmi. Tieto skôr nezvyčajné voštinové bloky sú skvelé nielen pri vytváraní priestorových obrazov. Môžu sa použiť na uvoľnenie mydlových bublín, ich použitie pri triediacich cvičeniach a tiež ich na hranie so svetlom pomocou baterky.
200


Bloky Bioblo vás prekvapia:
 • vysoká životnosť s ich (zdanlivo) jemnou štruktúrou,
 • nízka hmotnosť v porovnaní s klasickými drevenými blokmi,
 • schopnosť namočiť ich do vody bez rizika poškodenia,
 • všestranné použitie pri hraní a učení sa.

Technické údaje

 • výrobca: Piątnik
 • katalógové číslo: 640255
 • vek: 3+
 • dizajn: Poľsko
 • materiál: 50% dreva

Hrať dojmyStavebné bloky Bioblo sú zaujímavou alternatívou k klasickým dreveným blokom pre deti. Bola som nadšená ich trvanlivosťou a schopnosťou ich dôkladne umyť saponátom. Moje deti sa zaujímajú o ich štruktúru a radi z nich usporiadajú iné štruktúry. Stále im máme bubliny, aby sme ich mohli používať, ale som presvedčený, že chlapci budú nadšení.

Bloky Bioblo nie sú len zábavné, ale aj veľká didaktická pomoc, pokiaľ ide o:
 • hemisférické cvičenia - sekvencie, série, kódovanie a mapovanie,
 • rozvíjanie priestorovej fantázie,
 • sústredenie a koordinácia učenia.


Sú určené pre troch rokov. Spočiatku môžu byť stavebné konštrukcie z nich pre dieťa výzvou. Odporúčam hrať segregujúce bloky podľa farieb, aranžovať sekvencie (opakovanie určitého vzoru) alebo usporiadať najjednoduchšiu vežu.
201


Jedinou nevýhodou Biobla je ich pomerne vysoká cena. Nie je však žiadnym tajomstvom, že pokiaľ ide o detské bloky, ich cena zvyčajne prichádza s kvalitou. Zamyslime sa nad týmto súborom v súvislosti s darčekom k narodeninám. Určite budú slúžiť deťom v rodine mnoho rokov a možno aj generácie.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi