Autobot Hound od Hasbro - hračka pre fanúšikov Transformers
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Autobot Hound od Hasbro - hračka pre fanúšikov Transformers
13.09.2019

Autobot Hound od Hasbro - hračka pre fanúšikov Transformers

Z police obchodu do kinaautobots a potom z Decepticon. Transformers sú inteligentní roboti žijúci na planéte Cyberton, ktorí sa môžu okrem iného transformovať vo vozidlách a zvieratách. Neustále bojujú proti sebe - na jednej strane konfliktu sú
200


Už viac ako 20 rokov sa vytvorilo veľa hračiek a neskôr aj filmy, seriály a komiksy o Transoformeroch. Rovnako ako v prípade LEGO sa inšpirovali tvorbou kina s robotmi v hlavnej úlohe. Aj keď ďalšie splátky považujú kritici za najhoršie filmy roka, stále sú komerčne úspešné a Transofrems sa stále tešia veľkému záujmu starších aj mladších fanúšikov. V divadlách nedávno mali premiéru piata časť ich dobrodružstiev "Transformers: The Last Knight".
201

Autobot Hound from HasbroVráťme sa k hračkám. Prečo takmer všetci chlapci snívajú o transformátoroch? Aké sú ďalšie návrhy od Hasbro? Pozrime sa bližšie na jeden z novších Autbots. stavač patrí k najsilnejším Autobotom a mení sa na obrovské voskové auto.
202


V tejto hračke sa najviac teší proces transformácie. Figurka je vysoká asi 13 cm. Len 8 krokov na premenu na vojenské vozidlo.

zapnuté plusVeľkou výhodou je presnosť, s akou bola postava vytvorená. Pozornosť sa venuje prepracovaným detailom, ktoré sú jasne vidieť na obrázkoch . Tiež farby sú intenzívne a farba dokonale pokrýva jednotlivé prvky. Ďalšími výhodami sú široká škála pohybov rúk (ohýbajú sa a otáčajú sa) a skutočnosť, že robot stojí bez problémov sám.
203

Na mínusBohužiaľ to nebolo bez chýb. Po prvé - presnosť spracovania nejde ruka v ruke s kvalitou. Plast je pomerne krehký a počas transformácie jednotlivé prvky znepokojujúco praskajú. Najväčšou nevýhodou sa však ukázali byť technické nedostatky - po premene na nákladné auto nefunguje všetko tak, ako by malo. Čo to znamená Zbraň, ktorá by sa mala schovávať pod vozidlom, sa tam celkom nezmestí, čo spôsobí vznášanie kolies vo vzduchu (ako je vidieť na fotografii). Trochu to kazí zábavu - kamión sa nemôže voľne pohybovať. Je tiež veľmi ťažké dobre stlačiť všetky prvky. Na konci tohto zoznamu chýb je transformačná inštrukcia na zadnej strane balenia. Má podobu malých kresieb, čo ho robí úplne nečitateľným. V dôsledku toho sa transformácia ukázala ako komplikovaný proces, pretože sa musela vykonať prostredníctvom pokusu a omylu.
204


Hračka bola testovaná 5-ročným (určené pre deti od 6 rokov). Na úplnú transformáciu bola potrebná pomoc dospelých. Až po dlhej dobe sa Antek naučil premeniť robota na vozidlo sám. Napriek jeho počiatočnému nadšeniu sa rýchlo odrazil.

V súhrne - vylepšené detaily nedokážu odvrátiť pozornosť od technických nedostatkov. Ak vaše dieťa nie je horlivým fanúšikom transformátorov, schopnosť transformácie nemusí stačiť na to, aby upútal jeho pozornosť dlhšie.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi