X
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. 9 elektronických hier pre deti
13.09.2019

9 elektronických hier pre detiElektronické hry by mali byť prispôsobené veku a zručnostiam dieťaťa. V závislosti od žánru určujú hráčovi rôzne úlohy, napríklad logické, pamäťové alebo agilné. Riešenia určených misií a výziev sú často cestou na vyššiu úroveň a dávajú hráčom pocit víťazstva a spokojnosti.

Elektronické hry sú odvodené od stolových hier, hier na hranie rolí a niektorých športov. Získali okrem iného obľubu schopnosť presunúť ich z miesta na miesto a súčasne hrať viac ako jedna osoba. Je to dobrý nápad tvorivo tráviť voľný čas a trénovať logické myslenie a pamäťové schopnosti.

Výzvy a výcvik zručností vďaka značke GOLIATHiTop Spinner ČERVENÁ - Elektronická Spinning Top je skutočným testom presnosti hádzania. Hra je určená pre ľudí, ktorí majú radi výzvy a prelomia nové záznamy. Je to o chytení točiacej sa topy a točení tak, aby sa dosiahol cieľ stanovený v pokynoch pre daný režim. Spinner zobrazuje počet otočení, umožňuje vyskúšať nové techniky hádzania. Zobrazuje predchádzajúci posledný výsledok a záznam získaný jedným hádzaním. Hra má oficiálne režimy - kompas a hry pre elitu - a skryté režimy, napríklad 333 diamantov, 747 lietadiel alebo 888 čínskych vešteníc. Hra je určená deťom od 7 rokov.

1.

200

Zábava spojená s vedou od JAWAJuniorská hra je vzdelávacia elektronická hra pre deti od 5 rokov rok života. Bude to dobrý darček pre deti zvedavé na svet. Vďaka tematickým tabuľám a elektronickým perám sa budú deti môcť učiť napríklad povolania, pravopisné duety alebo abecedu. Hra učí budovanie slov, trénuje pamäť a koncentráciu a formuje vizuálnu syntézu.

2.

201


Hra v anglickom jazyku je určený pre chlapcov a dievčatá od 6 rokov. Minimálny počet hráčov je jedna osoba a hrací čas je asi 30 minút. Hra obsahuje 12 farebných máp s 360 heslami v angličtine. Pri používaní elektronických perá si dieťa hrá a zároveň sa učí samostatných anglických slov a ako zostaviť vety v tomto jazyku. Toto je užitočné školenie v ďalšom štúdiu jazykov.

3.

202

Tradícia v modernej verzii od ChiccoElektronická hracia podložka je moderný prístup k tradičnej triednej hre. Rohož má desať polí, v ktorých dieťa počas kola skáče. Farebné zvieratá povzbudzujú hru, vďaka čomu je zábava ešte zábavnejšia. Počas skákania môžu batoľatá počúvať veselé zvuky a vybrať si medzi dvoma režimami hrania. Úrovne sú upravené podľa veku a zručnosti dieťaťa. Elektronická učebňa tvorí motorické zručnosti a je vyváženým tréningom.

4.

203

Vzdelávacie, arkádové a kreatívne elektronické hry od EpeeŠtáty a mestá je modernizovaná verzia klasickej verzie hry v štáte a meste. V minulosti sme potrebovali karty a pero, aby sme mohli hrať, teraz máme rýchlu a pohodlnú alternatívu vo forme elektronickej verzie hry. Kolo začína s obrátením karty a vložením na plošinu. V tomto okamihu sa náhodne vyberie písmeno platné počas frontu. Výherca každého kola dostane kartu. Ten, kto dokončí najväčší počet, vyhráva. Zábava rozvíja logické myslenie a stimuluje obratnosť. Vďaka elektronickej platforme sa deti môžu dozvedieť viac o ikonickej hre, ktorú hrajú ich rodičia. Na hre sa môžu súčasne zúčastniť dvaja až šiesti hráči.

5.

204


Malá ryba si nesedí je elektronická ryba, ktorá formuje zručnosti pre deti staršie ako 4 roky. Hra sa týka kŕmenia rýb kartami, ktoré sú rovnomerne rozdelené medzi všetkých hráčov. Ryba umiestnená na základni sa otáča a na chvíľu sa zastaví s hráčom podľa vlastného výberu. To je okamih, keď sme ju vložili do úst. Pauza je krátka, takže musíte byť počas kola ostražití a múdri, aby ste nestratili rad, pretože ryba sa rýchlo otočí k ďalšiemu hráčovi. Ryba vydáva vtipné komentáre, môže tiež hodiť karty smerom k hráči. Kolo končí, keď sa jeden hráč zbaví všetkých kariet.

6.

205


Detektor pokladov je návrh pre tých, ktorí snívajú o skutočných dobrodružstvách. Hra formuje logické myslenie a trpezlivosť. Prebúdza predstavivosť a je to tréning vnímania. Môžeme hrať kdekoľvek, vonku alebo doma. Ak chcete nájsť poklad - hruď s diamantom - potrebujete kľúče, ktoré vám pomôžu nájsť elektronický detektor. Vyhľadávanie zabráni všetkým výzvam a špeciálnym úlohám. Hra je určená pre dve alebo viac ľudí. Čím viac hráčov, tým viac zábavy. Počas hry je dôležitá aj rýchlosť, pretože čas na nájdenie pokladu je presne určený a po jeho uplynutí detektor "exploduje".

7.

206


Veľký skok je elektronická arkádová hra pre chlapcov a dievčatá. Súťaže sa môžu zúčastniť dvaja až štyria hráči. Cieľom kola je vyťahovať viac tehál zo steny a zabrániť väzňovi v preskakovaní z hornej časti steny. Bdelosť, múdrosť, opatrnosť a obratnosť. Každý nesprávny krok môže viesť k zlyhaniu a úteku väzňa. Problém je v tom, že riadok, z ktorého musí byť odstránená jedna tehla, nasmeruje hráčov na elektronický rám steny.

8.

207

Hra pre batoľatá zvedavý na svet z TrefluHra Malý prieskumník na vidieku má 16 dosiek a elektronickú ceruzku. Je určený deťom vo vekovej skupine nad 4 roky. Počas hry cestuje batoľa krajinou na farme. Objavuje tajomstvá vidieckeho života a tajomstvá lodeníc. Hra vychováva zábavou. Vďaka tomu môže dieťa zistiť napríklad, kto žije na vidieku, aké nástroje tam môže nájsť a odkiaľ pochádza mlieko. Hra prebúdza zvedavosť a fantáziu.

9.

208


Pri nákupe elektronickej hry pre deti venujte pozornosť jej vekovej kategórii. Niektoré herné modely obsahujú malé prvky, ktoré si mohli mladšie deti vložiť do úst. Určenie vekovej skupiny výrobcom je dôležité pre bezpečnosť detí počas hry.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi