7 najobľúbenejších hračiek pre deti vo veku 6-18 mesiacov
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. 7 najobľúbenejších hračiek pre deti vo veku 6-18 mesiacov
13.09.2019

7 najobľúbenejších hračiek pre deti vo veku 6-18 mesiacovDeti vo veku 6 - 18 mesiacov sa veľmi zaujímajú o životné prostredie. Majú radi kontrastné farby a hračky, ktoré vydávajú veselé zvuky.

Hračky pre deti 6-18 mesiacov: sedem návrhovMali by sa vyrábať hračky z bezpečných a certifikovaných materiálov. Je dôležité, aby nemali malé časti, ktoré by dieťa mohlo prehltnúť, ako aj vyčnievajúce časti a ostré hrany.


 • Suchý bazén s loptičkami - je bazén vyrobený z mäkkej polyuretánovej peny upravenej velúrovou tkaninou. Vo vnútri je 200 až 400 (v závislosti od modelu) zafarbené gule. Je to hračka, ktorá stimuluje motorický vývoj batoľa. Poskytuje neobmedzené možnosti zábavy a učenia sa. Subjekt je určený na použitie pod dohľadom školiteľa.


 • Malá sestra Puppy Schoolboy. Šteňatá šteňatá - je jednou z najpopulárnejších interaktívnych hračiek určených pre deti od 6 mesiacov veku. Plyšový pes Fisher-Price bol vyrobený s prihliadnutím na technológiu úrovní výučby, vďaka ktorej je možné prispôsobiť obsah, ktorý hovorí hračka, veku dieťaťa. Šteňatá Žiaci učia farby, čísla, názvy častí tela a rýmy materských škôl a rozvíjajú fantáziu ich batoliat. K dispozícii je aj verzia pre dievčatá


 • - toto je hračka 14 x 14 cm. Vhodné pre deti od 6 mesiacov. Rozvíja pocit zraku, sluchu a hmatu. Stimuluje manuálnu zručnosť dieťaťa a stimuluje predstavivosť. Na šiestich stenách kocky sú okrem iného: telefónny číselník, blikajúce tlačidlá s obrázkami a brožúra s pohyblivými stránkami.


 • Vzdelávacia kocka Smily Play - je farebná hračka, ktorá učí koncentráciu. Vytvára logické myslenie a pamäť. Školí vizuálne, vnímanie pohybu a koordináciu očí a rúk. Súprava obsahuje základňu a päť viacfarebných prsteňov. Je zábavné, že ich obliekajú od najväčších po najmenšie a naopak.


 • Farebná veža / pyramída Clementoni - je hračka, ktorá povzbudzuje batoľa, aby sa pohybovalo - plazilo sa, plazilo sa alebo kráčalo. Je naprogramovaný do troch etáp vývoja dieťaťa. Môže pôsobiť ako hrkálka (pre batoľatá, ktoré sa nedajú plaziť), hračka, ktorá sa točí okolo svojej osi (pre začiatočníkov) a vozidlo, ktoré uniká z batoľa rôznymi smermi (pre deti, ktoré sa hladko pohybujú po zemi). Včela umiestnená v jeho vozidle sa vďaka zabudovaným snímačom vyhýba prekážkam. Zábava je sprevádzaná veselými zvukmi.


 • Skip Hop Crawling hračka - sú vhodné na státie, sedenie a ležanie (po odstránení nôh). Rozvíjajú sústredenie, pamäť a manuálne zručnosti. Je to dobrý darček pre malých domácich majstrov, ktorí radi tlačia farebné gombíky a posúvajú posúvače. Tieto druhy hračiek zvyšujú presnosť pohybu rukoväte a povzbudzujú deti, aby boli aktívne. Stoly sú vyrobené z tvrdého a bezpečného plastu.


 • Interaktívne tabuľky - je interaktívna hračka s tromi úrovňami učenia, ktoré sú prispôsobené možnostiam a vývoju dieťaťa. Vlak je užitočný pri učení sa prehľadávať. Čas prehrávania spríjemňuje 90 melódií, nahrávok a šťastných zvukov.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi