Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. 7 najobľúbenejších hračiek pre deti vo veku 5 - 6 rokov
13.09.2019

7 najobľúbenejších hračiek pre deti vo veku 5 - 6 rokovDeti vo veku od 5 do 6 rokov už rozumejú asi 10 000 slov. Vytvára sa ich schopnosť plánovať a riešiť logicko-matematické problémy. Sú kreatívni. Rád vytvárajú a stavajú.

Najobľúbenejšie hračky pre deti od 5 do 6 rokov - sedem návrhovRôzne hry a aktivity dostupné pre deti do 5 rokov –6 rokov. Najobľúbenejšie sú hračky, ktoré sú pre deti najzaujímavejšie alebo im umožňujú nechať ich fantáziu rozprestrieť sa a naplniť potrebu kreativity.


 • LEGO CITY - tematické sady tehál LEGO pre chlapcov alebo dievčatá nie sú len hračkou, ktorá rozvíja vizuálnu a motorickú koordináciu, ale predovšetkým stimuluje predstavivosť. Vďaka nim môžu deti vytvárať komplexné štruktúry. Súčasťou súprav sú aj miniatúry LEGO, ktoré sa podobajú zvieratám alebo ľuďom vykonávajúcim konkrétne povolania tematicky integrovaných do súboru blokov (napr. poľnohospodár, hasič, policajt alebo vedec).


 • LOL Prekvapenie bábiky - je hračka pre deti, ktoré majú radi prekvapenie. Malá zberateľská bábika je ukrytá v plastovej gule so siedmimi vrstvami prekvapení. Každá z nich je farebná a otvára sa špeciálnym jazdcom. Prvkom prekvapenia pre batoľa je samotná bábika, ktorá je vo vnútri a aké ďalšie prvky k nej boli pripojené. Zbierka LOL Surprise nie je len bábiky, ale aj zvieracie a iné figúrky. hračky zoskupené do tematických súborov.


 • MONOPOLY Junior - ide o návrh stolovej hry pre deti. Povzbudzuje deti, aby sa učili počítať a sústrediť sa. Súprava obsahuje farebnú tabuľu, na ktorej sa počas hry kupujú mestá, pešiaci, hracie karty, bankovky a kocky. 4 hráči sa môžu zúčastniť súčasne. Hasbro tiež pripravil špeciálne vydania hry týkajúce sa obľúbených rozprávok, napríklad Cars, Frozen alebo The Incredibles.


 • Dumelova interaktívna mapa sveta - kombinuje zábavu s učením. Deti si ľahšie zapamätajú hlavné mestá, vlajky a miesta v iných krajinách. Mapa má dve úrovne obtiažnosti pre mladšie a staršie deti a špeciálna hra pre dvoch je k dispozícii v režime "výzva".


 • Falling Monkeys - jedná sa o arkádovú hru typu "šachové figúrky" pre najmenej 2 osoby. Pri odstraňovaní farebných slamiek buďte opatrní, aby ste opicu neposunuli ani ju nevyhodili zo stromu. Atmosférická hra pripomína doma minisafari.


 • 5 sekúnd Junior - je hra s 354 kartami obsahujúcimi otázky prispôsobené veku dieťaťa. Logické myslenie a počítanie času v hre. Hráči majú iba 5 sekúnd na správnu odpoveď. Zábava rozvíja kreativitu, koncentráciu a rýchlosť myslenia.


 • HODINKY Interaktívne vajcia - vo vnútri je to legrační tvor. Pri nákupe nie je známe, ako zviera vyzerá vyliahnuté zo škrupiny. Je isté, že bez pomoci dieťaťa zviera neopustí vajíčko samo. Po objavení sa interaktívnych hatchimálov na svete ho bude batoľa sprevádzať v ďalších fázach vývoja, naučiť sa zodpovednosť a učiť sa zaujímavé hry.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi