Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. 7 najobľúbenejších hračiek pre deti vo veku 1 až 2 roky
13.09.2019

7 najobľúbenejších hračiek pre deti vo veku 1 až 2 rokyDeti v druhom roku života dynamicky rozvíjajú psychosomatiku. Radi praktizujú cvičebné návyky, sú energickí a stále viac sa zaujímajú o tvorivé hry.

Sedem návrhov hračiek pre deti do veku  • Hula guľa - je interaktívna hračka, ktorá podporuje batoľa hrať sa pomocou svetelných prvkov a priateľských zvukov. Blikajúca lopta podporuje vývoj zmyslových schopností a pohybové schopnosti dieťaťa. Zabudovaný mechanizmus automaticky uvedie hračku do pohybu a funkcia automatického vypnutia šetrí životnosť batérie. Ďalšie dotykové pocity poskytujú konvexné prvky, ako sú zvieracie tvary alebo farebné stuhy.


  • Interaktívna tabuľka - je hračka, ktorá stimuluje zmysly, ako sú zrak a sluch. Interaktívna tabuľka, ktorá hovorí, vám pomôže naučiť sa písmená, čísla, farby alebo mená zvierat. Čas vám umožní, aby sa vaše batoľa tešilo z vtipných zvukových a svetelných efektov, ako aj zo šťastných piesní a detských rýmov. Hračka je skladateľná, takže po odstránení nôh sa s ňou môže batoľa hrať, napríklad ležať na koberci.


  • Letter Hippo - umožňuje tráviť čas šiestimi rôznymi hrami. Vďaka hrochu je učenie čísiel, písmen alebo výslovnosti nových slov zaujímavé a dynamické. Dieťa môže tiež počúvať zaujímavé hádanky a príbehy a šťastné melódie. Hračka má dve posuvné páky - jednu v tvare žltého vtáka na chrbte a druhú je chvost hrocha. Rukoväť je tiež výhodou, vďaka ktorej chlapec ľahko presunie hračku na akékoľvek miesto.


  • Kocka aktivity Vtech - je vzdelávacia hračka pre chlapcov a dievčatá. Kocka povzbudzuje deti od útleho veku, aby sa učili a objavovali svet. Je vyrobený z bezpečného tvrdého plastu a má zúžené hrany. Na šesť farebných stien boli umiestnené rôzne pohyblivé, hracie a žiariace prvky , ktoré učia čísla, zvuky a mená zvierat, farby, tvary, ako aj piesne a detské rýmy.


  • SMILY PLAY Interaktívna kuchynka - je hračka, ktorá od začiatku
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi