Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. 7 najobľúbenejších hračiek pre deti od 4 do 5 rokov
13.09.2019

7 najobľúbenejších hračiek pre deti od 4 do 5 rokovDeti vo veku 4 a 5 rokov sú v tzv stredné detstvo. Je to čas, ktorý trvá do 6 rokov. V tejto fáze sa deti okrem iného intenzívne rozvíjajú z hľadiska motorickej a priestorovej orientácie.

Populárne hračky, ktoré rozvíjajú tvorivosť a predstavivosť v 4 a 5 rokovDeti v Vo veku 4 - 5 rokov sa rád trávi nielen hraním hier s rodičmi, ale aj samotným hraním. Je potrebné si zapamätať, keď hľadáte darček pre štyroch alebo päť rokov.


 1. STORIDOO - je farebný jazyk, ktorý rozpráva rozprávky. Hračka učí výslovnosti, plynule rozprávanie príbehov a vyvíja fantáziu. Stlačením farebných uší dieťa ovplyvňuje priebeh rozprávky a pri každom počúvaní môže zmeniť priebeh udalostí. Storidoo rozpráva príbehy napríklad o čarodejníkoch, vílych, rytieroch a pirátoch.


 2. Kinetický piesok - prináša zábavu každému dieťaťu. Je vyrobený z bezpečných materiálov a má všetky potrebné osvedčenia. Mäkký, nadýchaný a farebný piesok rozvíja obratnosť a kreativitu. Môžete z neho tvarovať postavy a stavať z nich hrady. Vytvára flexibilnú masu a je vhodná na zábavu doma.


 3. PLAY DOH cestovateľka - je kreatívna súprava kombinujúca učenie so zábavou. Umožní vám to, aby ste si zvykli na prvú návštevu u zubára a rozvinulo sa zvyčajné staranie sa o zuby pravidelne. Zahŕňa príslušenstvo, ktoré pripomína skutočné zubné nástroje. Vďaka nim môže dieťa vŕtať, ukladať tesnenia alebo rovnátka.


 4. Dumel Discovery Game True Is False - juniorská verzia je určená deťom od piatich rokov. Na hre sa môže zúčastniť maximálne päť účastníkov. Toto je vzdelávacia hra, v ktorej vybraný hráč určí, či je otázka, ktorú práve počul, pravdivá alebo nepravdivá. Na priebeh hry dohliada učiteľ a otázky sa prispôsobujú úrovni rozvoja dieťaťa.


 5. Urýchlenie korytnačky - je hra, v ktorej sú účastníci povinní priniesť korytnačky na posteľ so šalátom. Emócie počas hry sú o to väčšie, že súperi nevedia, akú farbu majú korytnačky súperov. Urýchľujúce korytnačky sú zábavou pre celú rodinu a môže sa do nej zapojiť až 5 ľudí.


 6. Bunchems - je sada 150 farebných suchých zipsov (počet závisí od verzie produktu). Hračka rozvíja predstavivosť dieťaťa a jeho manuálne zručnosti. Vhodné pre deti od 4 rokov. Vďaka farebnému suchému zipsu môže batoľa vytvárať trojrozmerné postavy a budovy. Prvky sa navzájom ľahko kombinujú a po hraní sa dajú rýchlo vyčistiť. Výrobca, Spin Master, tiež vyrábal cestovné súpravy, ktoré sú zabalené v prenosnom kufríku.


 7. Moje chemické laboratórium - je sada pre mladých začiatočníkov. Umožňuje vykonať 180 experimentov, ktoré sú pre dieťa úplne bezpečné. Súprava obsahuje pokyny, ktoré presne popisujú, ako vykonať každú úlohu. Pre deti sú k dispozícii aj špeciálne laboratórne prístroje. Takáto hračka bude zaujímať najmladších členov rodiny o tom, ako sa vytvárajú častice, a umožní vám pozrieť sa na vedu s jemnejším okom.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi