Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. 6 nových položiek od spoločnosti Lego Duplo ideálnych na darček
13.09.2019

6 nových položiek od spoločnosti Lego Duplo ideálnych na darček

Lego Duplo - prvé blokyTáto séria bola vytvorená pre deti od 18 mesiacov. Súpravy obsahujú niekoľko až niekoľko blokov. Sú farebné a veľké, čo znižuje riziko vloženia hračky do úst.

1) Môj prvý dom - katalógová cena: 79,99 PLN. Táto malá súprava bude ideálna pre deti do 2 rokov. Nájdeme bloky na stavbu domu, šmýkačky, detské postieľky a dve detské figúrky. Výkresy budíka, zubných kefiek alebo misiek sú vymaľované na blokoch. Je to skvelá zábava s dieťaťom doma a pomenovanie každodenných aktivít.


2) Sada tvorcov kreatív - katalógová cena: 99,99 PLN. Batoľatá, ktorí radi stavajú z blokov, to budú milovať. Nájdeme tu 75 blokov, z ktorých si môžete stavať exotické zvieratá, ako je slon alebo tukan. Niektoré vankúšiky majú oči, ktoré dokonale zodpovedajú vášmu miláčikovi. Ostatné môžu byť vyrobené zobák alebo krídla. Bavte sa s dieťaťom a rozvíjajte jeho fantáziu od prvých rokov života.

Lego Duplo - mesto Lego DuploMesto Lego Duplo bolo vytvorené pre deti, ktoré sú fascinované každodenným svetom. Domáce zvieratá, škôlky, detské ihrisko a obchody sú len niektoré z atrakcií, ktoré v tejto sérii nájdeme.

1) Veľký zábavný park - katalógová cena: 329,99 PLN. Kto nemá rád zábavu v zábavnom parku? Karusel s poníkmi, lokomotíva, šmýkačky a stojany s cukrovinkami a cukrovinkami sú len niektoré z nápadov, ktoré môžeme pomocou týchto blokov implementovať. Sada obsahuje pohyblivé časti (napr. Ruské koleso) a päť figurín mužov, ako aj množstvo doplnkov vrátane kamery a balónov.


2) Lesný park - katalógová cena: 249,99 PLN. Pre milovníkov voľne žijúcich zvierat vytvorila spoločnosť Duplo súbor Lesopark. Okrem figurín mamy, otca a dieťaťa nájdeme zvieratá ako laň, jeleň, medvede a líšky. Úlohou dieťaťa je postaviť pre nich lesné útočisko vrátane pastvín a parkovej brány. Po dokončení je čas na piknik s veveričkou!

Lego Duplo - obľúbené znakyTentoraz Duplo vezme deti do sveta obľúbených rozprávkových postáv. Medzi nimi sú okrem iného Jej Výsosť Zosia, Mickey Mouse a Minnie, ale aj autá z rozprávky Cars. Vybral som si súbory s postavami, ktoré miloval môj syn.

1) Klinika zvierat Dosi - katalógová cena: 11,99,99 PLN. Dosia milujú chlapci aj dievčatá. Táto krásna dáma sa ponáhľa, aby pomohla všetkým hračkám. Medzi figúrkami samozrejme nájdeme Dosiu a jej vtipnú asistentku Helu. Sada obsahuje vyšetrovací stôl a bloky s nákresmi lekárskych nástrojov.


2) Batmanova jaskyňa - katalógová cena: 229,99 PLN. Toto superhrdinu netreba predstavovať. Najmladší fanúšikovia sa môžu zúčastniť mnohých dobrodružstiev, ktoré sa odohrajú v jeho jaskyni. Toto však nie je jedinou atrakciou tohto súboru. V ňom tiež nájdeme Batmobile a Batmotor, ktoré Batman dokáže prekonať každú cestu. Príslušenstvo zahŕňa bloky s pokladom, počítačové obrazovky, logo Batman a radar a štyri figúrky.

Nájdite viac súborov Lego Duplo
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi