5 hier pre predškolákov na Deň sv. Ondreja
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. 5 hier pre predškolákov na Deň sv. Ondreja
13.09.2019

5 hier pre predškolákov na Deň sv. OndrejaHádajúc meno budúceho manžela alebo manželky alebo píšuce, ktorí budú stáť na prvom mieste na svadobnom koberci, väčšina predškolákov nebude mať záujem. Preto pri plánovaní večera sv. Ondreja, na ktorom sa budú deti zúčastňovať, stojí za to mať sériu hier, ktoré budú zahŕňať najmladších. Tu je niekoľko návrhov:

1. Borovica sv. OndrejaLatinská zábava pri lámaní farebných obrovské sladkosti alebo priraďte piñata k téme udalosti. Piñatas sa čoraz častejšie objavuje na detských večierkoch v našej krajine. Večer šťastia je vynikajúcou príležitosťou zavesiť ho na strop. Máme na výber rôzne tvary a veľkosti. Môžeme si zvoliť univerzálny, napr. Vo vnútri by ste mali nájsť malé sladkosti a farebné konfety. Nemôžeme zabudnúť na to najdôležitejšie alebo veštenie. Môžu to byť malé karty s dobrými proroctvami na budúci čas, napr. "Tento rok splníte jeden zo svojich snov, stretnete nového priateľa." Počas hrania deti zasiahli pi piata špeciálnou paličkou a prechádzajú ju z ruky do ruky. Ten, komu sa to podarí rozbiť, bude mať tento rok veľa šťastia. Potom všetky deti zbierajú sladkosti roztrúsené po zemi a samozrejme veštnícke karty.

2. Kto budem, keď vyrastiemtylová sukňa je len niekoľko návrhov. Vyplatí sa ich vybrať tak, aby združenia boli pre najmenších zrejmé. Účastníci hry tvoria kruh. Zábavná osoba sa priblíži ku každému vrecom a dieťa si pritiahne jednu opierku. Malo by byť k dispozícii o niečo viac doplnkov ako pre deti, aby si posledný človek mal na výber. Dychtivé deti môžu používať natiahnuté výrobky tak, ako sú určené a prezentované každému, komu budú v budúcnosti. kuchynská zástera, stetoskop, kľúče od auta alebo Čiapka policajta, Na túto hru potrebujeme veľkú tašku av nej čo najväčšej miere väčšina doplnkov, rekvizít a pomôcok symbolizujúcich rôzne povolania a profesie .

3. Plnenie prianiaKaždé dieťa má určite sen, ktorý by chcel splniť čo najskôr. sáčok s malými mincami, napr. haliere, jedna pre každého účastníka. Na stôl sme položili veľkú misku, pokiaľ možno vyrobenú z kovu, aby bolo počuť rachot. Deti sa zostavia a jeden po druhom intenzívne premýšľajú o svojom sne a hodia do misky mincu. Tí, ktorí zasiahnu, sa určite čoskoro stanú skutočnosťou a tí, ktorí zmeškajú, by sa mali pokúsiť znova. Večer sv. Ondreja je vynikajúcou príležitosťou využiť kúsok mágie, aby pomohol splniť tie najdôležitejšie priania , Pred začiatkom hry sa musíme pripraviť

4. Závod na obuvToto je najtradičnejšia zábava sv. Ondreja, veľká aj malá. V tradičnej verzii topánky pretekali za hranicu, pre deti môžeme označiť cieľ preteku pomocou farebné stuhy. Ak sa na hre zúčastňuje väčšia skupina účastníkov, je dobré vyznačiť skrútenú stopu, napríklad lepiacou páskou na podlahe. Vďaka tomu bude zábava dlhšia a ešte vzrušujúcejšia. Deti v akomkoľvek poradí - alebo napríklad od najstarších po najmladšie - si svoje topánky položili jeden po druhom, vlastník poslednej topánky ju presunie na začiatok a do cieľa. Víťaz závodu čaká na úspešné udalosti v novom roku.

5. Namiesto nalievania voskuFortune rozprávanie z roztaveného vosku možno ľahko nahradiť rovnako návykovou, ale oveľa bezpečnejšou zábavou. Namiesto horúcich sviečok používajte plagátové farby, najlepšie do pohárov alebo veľkých túb. Budete tiež potrebovať listy papiera a samozrejme kľúč. Každé dieťa cez ňu naleje malú farbu a potom ju zloží na polovicu. Po rozvinutí sa začne najzaujímavejšia časť hry - zisťovanie, aký tvar sa tam objavil a čo symbolizuje pre malú veštcovňu.

Večer svätého Ondreja strávený s deťmi môže byť príležitosťou znovu objaviť zábavu spojenú s veštením. . Je však potrebné upozorniť deti, že v tento deň sa počíta predovšetkým dobrá zábava a čas strávený spoločne a všetky proroctvá by sa mali ošetrovať zrnkom soli.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi