Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. 10 super hry pre deti v predškolskom veku
13.09.2019

10 super hry pre deti v predškolskom vekuMôžeme ľahko nájsť fantastické hry určené pre predškolákov. Hry na šikovnosť sú skvelým cvičením pre malé motorické zručnosti a veda o primeranej súťaži. Takže ak hľadáte arkádovú hru pre predškoláka alebo celú rodinu, odporúčame vám osvedčené tituly. Poskytujú nielen skvelú zábavu s rodinou alebo priateľmi, ale tiež učia trpezlivosť a podporujú koordináciu očí a rúk.

1. Elefun - lietajúce motýle (cena približne 80 PLN)Ak vaše dieťa praská energiou, slon z Elefunu bude hit. Stačí nasadiť na trúbku a vyletú z nej farebné motýle. Úlohou dieťaťa je chytiť motýľov vo farbe motýľovej siete (je súčasťou súpravy). V mojom dome je Elefun súčasťou každodenného rituálu hry. Poskytuje deťom aj dospelým veľa radosti.

2. Hladní hippies (cena okolo 69 PLN)Táto hra je dosť nenápadná. Zdá sa, že to bude trvať bábätko iba na okamih, a ukáže sa, že kreslí nielen batoľa! Cieľom hry je hádzať chvosty hrochov tak, aby jedli gule roztrúsené po celej doske. Okrem toho, hipcie má mini spúšťač, čo je ďalší problém. Hračka nevyžaduje batériu a môže ju hrať jedno dieťa.

3. Rekinomania (cena približne 86 PLN)Bude existovať skvelá zábava pre deti, ktoré milujú morské dobrodružstvá. Úlohou hráčov je dostať sa na ostrov a zbierať zlaté mince. Dávajte si však pozor na nebezpečné žraloky. Keď pirát stojí na lávke, pod ktorou sa nachádza žralok, môže byť pokousaný.

4. Prasiatko nepraskajte (cena okolo 90 PLN)Legrační prasiatko je hrozná potravina a jeho bruško je už dosť plné. Zakaždým, keď hádzate farebnú kocku, chce jeden hamburger. Zábavou je kŕmenie prasiatok a sledovanie jeho brucha, ktoré rastie s každým uhryznutím sendviča. Podarí sa mu udržať všetky hamburgery v bruchu?

5. Padajúce opice (cena okolo 60 PLN)Padajúce opice sa môže podobať šachovým figúrkam, pretože sada obsahuje farebné paličky, ale nielen. Úlohou hráčov je umiestniť strom a umiestniť palice do jamiek tak, aby tvorili sieť chytajúcu opice. Na vrch stromov umiestnime opice, ktoré sa pri páde môžu zachytiť na palicu. Hra nevyžaduje batérie, je ľahká a zrozumiteľná, takže bude fungovať pre troch rokov.

6. Rybolov (cena okolo 25 PLN)Hra chytanie rýb nie je potrebná. Jeho varianty však stojí za zmienku. Prvou sú klasické ryby (malé alebo veľké, plastové alebo drevené), ktoré lovíme pomocou rybárskeho prútu s magnetom. Druhou je interaktívna ryba - striedavo sa točí alebo vyskočí. Tretí typ sú ryby s otvorenými hubicami, do ktorých musíte vložiť háčik našej tyče. Bez ohľadu na typ hry je rybolov zábavná zábava odporúčaná všetkým deťom.

7. Tam bobor (cena okolo 40 PLN)Toto príjemné hra spríjemní viac ako jedno popoludnie. Vyžaduje to trpezlivosť a sústredenie, pretože bobor sa môže zobudiť kedykoľvek. Na vodu medzi skalami položíme polená tvoriace priehradu. Na nich spí strážny bobor. Úlohou hráčov je vytlačiť z každej farby najmenej dva guľatiny tak, aby sa ich bobra nevyhodila.

8. Šialený somár (cena okolo 45 PLN)Tentoraz sa jedná o somár, ktorý musí byť pripravený na cestu. Nasaďte sedlo a ďalšie potrebné doplnky. Musíte byť opatrní, pretože somár, aj keď očarujúci, nie je vôbec trpezlivý. Môže kedykoľvek začať kopať a vyhodiť doplnky.

9. Tučniaky na ľade (cena okolo 36 PLN)Hra s tučniakom sa stáva čoraz obľúbenejšou a móda pre nás prišla z Japonska. Úlohou hráča je kovať kocky ľadu s kladivom pripevneným tak, aby nedošlo k prelomeniu ľadu, na ktorom stojí tučniak. V súprave okrem tučniaka a kocky ľadu máme kladivo, dosku s nohami a koleso na kreslenie.

10. Boom Boom Balloon (cena okolo 62 PLN)Ak vaše dieťa miluje vzrušujúce hry, balón BUM pre neho bude skvelým riešením. Dali sme balón do špeciálnej diery a kocka zobrazuje počet pichnutí, ktoré musíme urobiť. Ak ste zvedaví, v koľko hodín bude prasknúť - vyskúšajte si to!
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi