10 darčekov iných ako všetky - ako prekvapiť šestnásťročného
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. 10 darčekov iných ako všetky - ako prekvapiť šestnásťročného
13.09.2019

10 darčekov iných ako všetky - ako prekvapiť šestnásťročnéhoVýber darček pre tínedžera nie je ľahká úloha. Každý vek si vyžaduje určité vzorce a ako viete, mladí ľudia sledujú trendy. Preto, ak si kúpite darček iný ako všetky z nich - oplatí sa pozrieť na nasledujúce návrhy. Zaručený úspech!

1. Ostrov Shaman"Ostrov Shaman" je nesmierne príjemný a sympatický rodinná hra, ktorý ilustruje Tomek Larek. Má jednoduché pravidlá, ktoré nevyžadujú, aby sa stratégia zamerala alebo naplánovala. Akcia sa koná na exotickom ostrove, kde sa nachádzajú rôzne suroviny. A o tom sú. Úlohou účastníkov je získať tieto zdroje a potom ich použiť na stavbu budov. Hra sa skončí až po vyčerpaní všetkých zdrojov alebo po vyčerpaní stavebných kariet.

2. Ego Trefl"Ego" je spoločenské hry na hranie v skupinách po dvoch až šiestich ľuďoch. Úlohou účastníkov je uhádnuť odpoveď na nakreslenú otázku a označiť ju konkrétnym počtom žetónov. Táto zdanlivo triviálna hra sa stáva mimoriadne návykovou a poskytuje veľa vzrušenia. Nakoniec sa môžete dozvedieť veľa zaujímavých vecí o svojich blízkych.

3. Scrabble TowersKto nevie Scrabble hra - pretože je to o nej, robí túto hru omnoho vzrušujúcejšou, než si myslíte. Prečo? Prinajmenšom kvôli tomu, že niekto môže narušiť našu formáciu umiestnením slova na rovnaké miesto. zábava zostavovať slová iba pomocou deviatich písmen?

4. Taboo - HasbroĎalším návrhom darček pre dospievajúcich je tabu. Je to fantastická alternatíva k spoločným hrám, kde je poslaním a cieľom uhádnuť heslá bez toho, aby ste museli vyslovovať zakázané slová. Čo to znamená? Zabalte ho, kým nedostanete svoje nápady! Len nezabudnite, že máte krátky čas.

5. Valcovacia súprava Monster TruckA teraz niečo pre nadšencov motorizmu. Tento veľký stavebnica monster truck je vybavený kovovými časťami a nástrojmi, ktoré môžete krútiť a potom odskrutkovať. Všetky tieto prvky majú rôzne tvary. Počíta sa s tým logické myslenie a nejaká šikovnosť. Táto sada je skutočnou stavebnou výzvou pre každého tínedžera.
200

6. Krosno - tkáčsky workshopNávrh na chlapca sa už objavil a teraz nastal čas pre dievča. "Továreň na tkáčske stavy" je súbor, ktorý prebudí fantáziu a kreativitu u každého dospievajúceho. Cieľom je vyrobiť tri farebné podložky a puzdro na mobilný telefón. Ako na to Všetko, čo musíte urobiť, je použiť tkáčsky stav, nástroj na tkanie nití do textílií a potom vytvoriť skutočné tkalcovské umelecké diela pomocou ihly, člna, nití a farebnej priadze.

7. Čarovná mágiaJe 16-ročný blázon do divu ilúzionistické triky? Ak áno, nezabudnite zvážiť kúpu hračky, aby ste ju zvládli . "Kúzlo vo vnútri" rozvíja manuálne zručnosti, reflexy a súčasne oboznamuje dospievajúcich s vystupovaním pred publikom a vo veľkom meradle.

8. Vedecká zábava: Cyber RobotĎalším návrhom je vedecká súprava, navrhnutý pre všetkých technologických fanúšikov a nadšencov. Toto je počítač Cyber vybavený Modul Bluetooth. To znamená, že si do nej môžete stiahnuť špeciálnu aplikáciu pre tablety a smartfóny, potom môžete programovať robota a vychutnať si dostupné efekty - svetlo alebo zvuk.

9. Chov kryštálov Combo v kryštáliCítite sa ako skutočný vedec a vychutnajte si pohľad na pestovanie kryštálov! Práve tu môžete uskutočniť sedem experimentov s ich účasťou a potom ich zobraziť v navrhnutých vitrínach. "Krystal Combo" je skvelá zábava pre dospievajúcich aj dospelých.

10. Alias ženy vs mužiPostavte sa v boji proti opačnému pohlaviu! "Alias Women vs Muži "je slovná hra, ktorú sprevádzajú pozitívne emócie a veľa smiechu. Čo sa počíta, je hádanie a popis sloganov, ktoré tím predstavuje. Ženy majú správne prezentovať výrazy z mužského sveta, zatiaľ čo muži to isté robia, ale opačným smerom - snažia sa zistiť, čo sa rodí v ženskej hlave. Výhodou je, že táto hra rozvíja koncentráciu a sociálneostražitosť a zároveň stimuluje predstavivosť účastníkov.
201


Ak chcete dieťaťu alebo blízkemu dieťaťu niečo ponúknuť, stojí za to premýšľať o tom, čoho sa tento mladý muž zaujíma. Dary, ktoré prebudia myseľ vášho dieťaťa? Alebo možno smerovať k vzdelávaniu alebo integrácii s priateľmi? Bez ohľadu na očakávania budú vyššie uvedené návrhy v každej situácii. Bude tu niečo pre športového fanúšika a malú princeznú.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi