Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. 10 darčekov iných ako všetky - ako prekvapiť dvojročné dievča
13.09.2019

10 darčekov iných ako všetky - ako prekvapiť dvojročné dievča

1. Logická obratnosť logikyDvojročné batole sa neustále učí a absorbuje nové informácie. Hračky, s ktorými hrá, by sa mali inšpirovať a vyvíjať v mnohých smeroch. Správna voľba je, okrem iného, vekovo primeraná trieda logicko-arkádové hádanky, vďaka ktorej dieťa rozpoznáva farby, manipuluje s predmetmi, učí sa pozorovať a logicky premýšľať, ich otáčaním a pohybom prispôsobuje objekty dieram. Takáto hračka prekvapí vaše batoľa farbami, tvarmi a pútavými obrázkami. Pozrite sa na zmyslové triediče, ktoré tiež poskytujú batoľatám hmatové pocity.

2. Vzdelávacie kockyĎalšou hračkou, ktorá pozitívne prekvapí 2-ročného a povzbudí ho k hre, je vzdelávacia kocka. Deje sa toho veľa. Jedná sa o multifunkčnú hračku, ktorá poskytuje pestúcemu dieťaťu rozmanitú a zaujímavú zábavu. Pohybujúce sa objekty vo slučkách, otáčajúce sa, dotýkajúce sa - to sú skutočné výzvy pre malé prsty. Pridajte do súboru inšpiratívne farby, farebné hádanky s ilustráciami a bloky, ktoré je potrebné podľa toho zoradiť. Takáto hračka je dlhá doba na hranie s rodičom a objavovanie sveta. Zmysly sú stimulované a dieťa tiež uplatňuje obratnosť a myslenie.

3. CzuCzu hádanky s otvorom 2+Kto nemá rád hádanky? Batoľatá ich milujú, najmä ak sa im podáva farebným a prekvapujúcim spôsobom. CzuCzu hádanky s dierou je séria vzdelávacích odhadov pre deti všetkých vekových skupín. Rýmované básne a ilustrované odpovede viditeľné otvorom nadchnú dvojročného chlapca a poskytnú slušnú časť pozitívnych stimulov. Knihy zapájajú zmysly a učia vnímavosť.
200

4. Lego Duplo "Parný vlak"Nemusíte nikoho presvedčiť o pozitívnom vplyve bloky na vývoj vášho dieťaťa. Tieto farebné objekty inšpirujú zábavu, učia tvorivosť a rozvíjajú sa ručne. Skvelý nápad pre dvoch rokov bude sada Lego Duplo, v ktorej je veľkosť blokov prispôsobená malým rukám a schopnosť manipulovať s predmetmi u tak malého dieťaťa. Stáva sa tu viac než len stohovanie. Zatlačte vlak, aby sa dostal, zastavte ho zdvihnutím. Môžete tiež zahrať zvukový signál a rozsvietiť svetlá - pre dvojročného batoľa veľa prekvapení a zábavy.

5. Smily Play "Talking Cuisine"Nikdy nie je príliš skoro sa učiť o zdravom stravovaní. Čím skôr začnete, tým lepšie. Čím viac sa o ňom batoľa dozvie pri stole a pomocou farebných hračiek. "Hovoriaca kuchyňa" hovorí po poľsky s dieťaťom, má farebnú knižku receptov a je vybavený základnými jedlami a príbormi. Je to veľmi dobrá hračka, ktorá rozvíja kognitívne schopnosti detí, naučí sa rozpoznávať základné tvary a rozvíjať koordináciu očí a rúk. Deti radi napodobňujú dospelých - táto hračka im umožní baviť sa pri varení.

6. Smily Play "Talking Educational Book"Ďalším návrhom, ktorý nielen poteší batoľa, ale predovšetkým vzdelávacieho, je „Hovoriaca vzdelávacia brožúra“. Písmená, čísla, slová, hodiny, tvary a zvuky - to je to, čo sa vaše batoľa naučí počas zábavy. Aké sú jeho výhody? Dieťa rozvíja obratnosť a koordináciu očí, učí sa počúvať, sústrediť sa a hovoriť. To nie je všetko. Počas hry sa dieťa učí písmená, naučí sa pomenovať obrázky, riešiť hádanky a rozpoznávať zvuky. Takáto hračka bude určite batoľa prekvapiť.
201

7. Magnetická skladačka "Fishing"Ak chcete, aby vaše dieťa rozvíjalo koordináciu, logické myslenie, trpezlivosť a sústredenie, premýšľajte o puzzle "Rybárčenie ryba". Je to farebná doska zobrazujúca morské dno s farebnými plochými rybami vyrobenými z dreva. Súprava je dodávaná s magnetickou tyčou, pomocou ktorej si môžete vyzdvihnúť ryby z hracej plochy a potom ich tam vrátiť, precvičiť presnosť a prispôsobiť blok k jamke. Ideálne pre zábavu s dieťaťom.

8. Knihy série Kicia KocieovejKitty Cat majú radosť z detí a rodičov. Toto je séria farebných kníh napísaných a ilustrovaných Anitou Głowińskou. Zbierka obsahuje 25 kníh, ktoré zábavným a priateľským spôsobom oboznámia najmladší okolitý svet. Príbehy o rozhodnom mačiatku bavia a učia a farebné ilustrácie stimulujú detskú fantáziu na dlhú dobu. Nezabudnuteľný predmet na poličke v dvojročnej izbe a o niečo starších deti.

9. Prepojka zubovDeti milujú pohyb a nebudú sedieť. Prečo si z toho robiť srandu? Poznáte už zubaté prepojky? Jedná sa o nafukovacie hračky v zábavných tvaroch, ktoré fungujú ako telocvičňa. Expresívne vzory, mäkké uši na uchopenie a pohodlné miesto na sedenie - Domáce zvieratá Tootina majú všetko, na čo sa dajú pohodlne sedieť a všetko okolo nich energicky skákať. Nie je to len zábavná nafukovacia hračka, na ktorú bude vaše batoľa naskočiť. Rozvíja pocit rovnováhy, zlepšuje postavu, posilňuje chrbticu a koordinuje paže a nohy. Chcete dať svoj pohyb batoľa? Pozrite sa na nafukovacie šmýkačky a poníky a nechajte juniorov divoký.
202

10. Drevené kladivoNakoniec hračka na vybitie energie u dvojročného. Ideálne pre deti od 2 do 3 rokov. Je to farebný drevený autobus s kladivom, do ktorého môžete zatĺcť dostupné prvky. Hračka rozvíja priestorovú pamäť, rozpoznávanie farieb a tvarov, môže tiež pomôcť pri učení sa počítať a precvičiť prispôsobenie tvarov dieram. A uvoľňuje energiu uloženú v batole.

Dvojročné dieťa je sladké batoľa, ktoré na jednej strane môže dobre piecť svojich rodičov, pretože sa rád postaví na vlastnú päsť, na druhej strane sa rád učí a spoznáva svet, raduje sa z rodičov. Prezentované hračky ho určite pozitívne prekvapia a inšpirujú ho k hraniu a objavovaniu sveta.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi