Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. 10 darčekov iných ako všetky - ako prekvapiť 3-ročného
13.09.2019

10 darčekov iných ako všetky - ako prekvapiť 3-ročnéhoNákup darčekov pre malé deti nie je vždy jednoduchý. Samozrejme môžete ísť ľahkou cestou a vybrať si mäkkú a našuchorenú plyšovú hračku, ale naučí takáto hračka niečo hladné nové skúsenosti, dojmy a informácie o malej osobe? To si nemyslím. Nájdite si čas a zistite, ktoré hračky vzdelávajú a učia nové zručnosti. Takéto batoľa nadobúda vedomosti ako špongia a neustále si osvojuje nové zručnosti. Pomôžte mu rásť tým, že mu poskytnete dar vzdelávacej hodnoty. Máme nejaké nápady.

1. Lego Duplo "Veľký zábavný park"„Veľký zábavný park“ sú hodiny skvelej zábavy, ktoré nekončia stohovaním. Po odoslaní začne ten najlepší! Hranie scén, otáčanie karuselu, pozorovanie pohybujúcich sa objektov a uvedenie farebného vlaku do pohybu. Skvelý nápad pre dar, ktorý sa nudí už veľmi dlho a otvára veľa možností pre kreatívnu zábavu. vankúšiky pobaviť a učiť - farby, priestorové myslenie a koordinácia očí a rúk. Zdá sa, že o tom už nikto nepochybuje. Deti ich milujú a "veľké deti" alebo ich rodičia sa veľmi radi zúčastňujú na spoločnom budovaní a pripomínajú si ich detské roky. Sada Lego Duplo

2. Vyrovnávací bicykel Woody CareteroNa začatie cyklistiky nie je nikdy príliš skoro. O to viac, ak to dokážete príjemným spôsobom a na farebnom bežeckom bicykli. Woody Caretero je zaujímavý dizajn - bicykel je vyrobený z dreva, vďaka ktorému je ľahký a zdobený pútavými vzormi a ilustráciami. Je to skvelý začiatok dobrodružstva detských bicyklov. Model nemá pedále a jazda sa vykonáva tlačením nohami. Batoľa sa učí udržiavať rovnováhu, stabilizovať telo a posilňovať svaly nôh a chrbta.
200

3. Shadow TheatrePamätáte si už od detstva, keď ste hrali zábavné vrhanie tieňov na stenu? Táto jednoduchá, ale fantasy stimulujúca zábava nielen poteší dieťa, ale rozvíja tiež kreativitu. Počas hry môžete napokon rozprávať a vytvárať príbehy, popisovať to, čo vidíme, hrdinom pomenovať a prevziať úlohu. 3-ročná bude taká zábava baviť - v tomto veku väčšina detí veľa rozpráva a miluje rozprávky. Shadow Theatre bude preto dobrým darčekom pre malé batoľa. V sade nájdete kartónové postavičky, palice a klipy, vďaka ktorým môžete zostaviť všetko. Teraz je to iba na rozsvietenie silnej lampy a začatie večerného predstavenia.

4. Cena robota Movi Fisheramovi je zábavný elektronický robot, ktorý povzbudí vaše batoľa k pohybu. Pohybuje sa rôznymi smermi, dáva rozkazy a kladie otázku, núti dieťa logicky myslieť a riadiť sa pokynmi. Tiež spríjemňuje čas tancom, vtipnými skrúteniami a výrazmi tváre. "Hranie s abecedou", "Pohyby a tvary" a "Hry a hry" - to sú tri možnosti, ktoré určite zaujmú 3-ročného a povzbudia ho, aby sa pohyboval.

5. Tutti Frutti Voňavé Ciastoline LemonCiastoline je vynikajúci spôsob rozvoja motorických schopností, koordinácie očí, rúk, sústredenia a tvorivosti. V prípade cesto prekvapí batoľa sladkou ovocnou vôňou. Táto extrémne plastická hmota vám dáva nekonečné možnosti zábavy a vytvárania nových postáv - vyskúšajte ich možnosti spoločne. Sada tiež obsahuje odšťavovač, formu a hroty na extrudovanie tvarov. Tutti Frutti od Trefla sa stimuluje aj čuch -

6. Pamäťová hra "Monštrá v skrini""Monštrá v skrini" je vzrušujúca hra pre najmladších, počas ktorej sa hráči snažia prenasledovať príšery z postele von z postele. Veľkou výhodou hry sú určite inšpiratívne ilustrácie príšer, ktoré dokážu posunúť predstavivosť batoľa. Hry vás naučia sústredeniu, súťaženiu alebo spolupráci - všetko záleží na tom, ako k hre pristupujete. V sade nájdete monster karty, šatník, Hunter žetóny a Zębogon monštrum.
201

7. Magnetické puzzle zvieratMagnetické puzzle francúzskej značky Jenod sú dlhé hodiny zábavy spočívajúce v usporiadaní magnetov na doske a ich kombinovaní v rôznych kombináciách. Farebné ilustrácie zvierat stimulujú fantáziu a okrem toho musí dieťa pri hraní logicky myslieť. Rozvíjajú sa aj manuálne zručnosti. Pre malých milovníkov zvierat je to perfektná hračka!

8. Hra Carotiny "Tisíc otázok pre predškoláka"Mnoho 3-ročných je už predškolským zariadením, ktoré získava prvé skúsenosti s inými deťmi a zhromažďuje znalosti v rôznych triedach. Dobrým darčekom pre neho budú hry Karotka s osvetleným perom v tvare mrkvy. Okrem balenia nájdete viac ako 1000 kvízov, ktoré vášho batoľa naučia mnoho zaujímavých otázok nepretržitým opakovaním. Ak je odpoveď správna, mrkva Carotino sa rozsvieti a veselo zakričí.

9. Skokan B. HRAČKY3-ročný je bomba plná energie. Batoľa musí bežať a vyskočiť, takže všetko, čo mu poskytne takú zábavu, bude skvelý darček. Napríklad doma a vonku môže skočiť na ball-jumper alebo na zábavné farebné zviera. Môže to byť aj vtipná, tučná včela, ktorá môže pohodlne sedieť a skočiť na ňu. Ideálne na hranie doma, na záhrade alebo na pláži.
202

10. CzuCzu DominoFarebné domino môžu byť jednou z prvých troch rokov starých hier. Je to overený spôsob, ako precvičiť vnímavosť, pamäť a okrem toho sa batoľa naučí počítať a nové slová. CzuCzu Domino obsahuje 28 farebných kariet so zvieracími kresbami a tradičnými bodkami pre tento druh hry. Ideálne na lenivé popoludnie s rodičmi doma!

10 darčekov iných ako všetky - tu je náš zoznam darčekov, ktoré zaujmú zaujímavým spôsobom 3-ročného učiteľa a stimulujú jeho fantáziu. A určite ho určite prekvapia.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi