Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. 10 darčekov iných ako všetky - ako prekvapiť 11-ročné dievča
13.09.2019

10 darčekov iných ako všetky - ako prekvapiť 11-ročné dievča11 rokov je pre deti špeciálny čas - vtedy sa vyvíjajú veľmi rýchlo. Preto nie je prekvapujúce, že je ťažké zvoliť správny darček pre dieťa tohto veku. Pre chlapca alebo dievča? Pozrite sa na nižšie uvedené návrhy a určite nájdete niečo, čo je pre obidve vhodné.

Darčeky pre 11 rokov - ako ho prekvapiť?

200


Stolné hry - prvým návrhom, ktorý určite osloví chlapcov aj dievčatá, sú stolové hry. Rozvíjajú schopnosť logického myslenia a zároveň sú skvelým spôsobom, ako tráviť čas s rodinou a priateľmi. Na trhu je k dispozícii veľa hier, ale ak ich priradíte jedenástke, stojí za to venovať osobitnú pozornosť Scrabble. , Monopoly alebo Rummikub, ktorý si v poslednej dobe získal veľkú popularitu.

3D hádanky a rôzne bloky - ďalším návrhom darčekov sú produkty, ktoré sa dajú dokonale prispôsobiť špecifickým záujmom každého dieťaťa bez ohľadu na vek. Sú to bloky a rôzne druhy hádaniek. Môžu byť v tradičnej verzii alebo 3D - existuje skutočne veľa možností.

valčeky alebo kolieskové korčule - jar sa blíži čoskoro, takže by ste mali myslieť aj na outdoorové aktivity. Zaujímavou myšlienkou pre deti budú kolieskové korčule alebo kolieskové korčule. Obe varianty zaistia skvelú zábavu s priateľmi a zároveň ovplyvnia koordináciu motora.

Modely nalepovania a súpravy na výrobu šperkov - dieťa, ktoré má viac ako 10 rokov, má nielen svoj osobitný vkus, ale predovšetkým začína nadobúdať mnoho potrebných funkcií. v neskoršom fungovaní. Táto skupina obsahuje trpezlivosť a presnosť, ktorú je možné ľahko rozvíjať pomocou súprav modelov a šperkov.

Drone - skvelým nápadom pre darček budú kontrolované hračky vrátane dronov. Táto forma zábavy poskytne nevšedné zážitky pre batoľatá aj pre 11-ročných, ktorí hľadajú zaujímavé zážitky, a zároveň budú môcť tráviť čas s priateľmi alebo rodičmi.
201


Umývateľné tetovanie - a teraz niečo pre deti, ktoré chcú vyniknúť. Obzvlášť málo princezien by malo byť potešených. Umývateľné tetovanie, pretože sú o nich, dobyte srdcia detí. Vzhľadom na rozmanitosť trhu sa dajú ľahko prispôsobiť veku a preferenciám. Najväčšia výhoda? Sú skvelou zábavou a suvenírmi a je ľahké ich vyrobiť a potom ich ľahko umyť. Môže byť niečo lepšie? Skontrolujte, aké veľké nadšenie sa stretnete po tom, ako dáte svojmu dieťaťu taký darček.

Farby na maľovanie skla - Čo ak má 11-ročná umelecká zručnosť? Potom sa oplatí zamerať na dar, ktorý vám pomôže naplniť svoju vášeň a koníček. Farby na maľovanie na sklo je jedným z osvedčených návrhov na rozvoj detskej fantázie a kreativity. Nájdete ich vo verzii pera, ktorá je veľmi výhodná a okrem skla maľujú aj keramiku a plast.

hlavolamy - Okrem stolových hier by sa mali vždy brať do úvahy všetky typy hádaniek. Jednou z najobľúbenejších je Rubikova kocka. Je známa všetkým, ale viac ako jednej osobe spôsobilo veľa problémov. Pamätáte si zábavu zo stohovania? Ukázalo sa, že tento darček bude zasiahnutý bez ohľadu na vek a navyše - stane sa to príležitosť stráviť čas spolu s priateľmi a rodinou.

kolobežka - Ďalším osvedčeným nápadom je kúpiť skúter. Toto vybavenie upúta pozornosť dieťaťa, najmä toho, kto preferuje všetky outdoorové aktivity každý deň. S takýmto vybavením bude mať dieťa možnosť rýchlo a efektívne sa pohybovať z miesta na miesto a súčasne sa z neho stane každý výjazd z domu nezabudnuteľným zážitkom.

kolo - hovorili sme o skútri, preto tento zoznam nemôže obsahovať aj bicykel. Táto myšlienka sa vždy ukáže ako osvedčená, pokiaľ ide o darček pre 11-ročných. Najmä vtedy, keď chceme, aby sa na ne rýchlo nezabudlo, naopak - je navrhnutý tak, aby slúžil po dlhú dobu a okolnosť vám umožňuje prideliť väčší rozpočet.

Deti mladšie ako 11 rokov sú veľmi aktívne, ale zároveň veľmi náročné a náročné - v mnohých ohľadoch aj na darčeky. Nevieš, ako prekvapiť 11-ročného? Zohľadnite vyššie uvedené návrhy a určite sa vám podarí dosiahnuť zamýšľaný efekt.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi